واکنش بوربور به سوءاستفاده سایت آینده از توضیحات تکمیلی اش

سایت آینده با تحریف توضیح تکمیلی بوربور در خصوص مصاحبه اش با ایرنا، مدعی شد که خبر ایرنا تکذیب شده است.

"حبیب الله بوربور" در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با ابراز تعجب از رفتار سایت آینده در خصوص اعلام تکذیب خبر ایرنا گفت: من همچنان معتقدم هر طرحی که انتخابات گذشته را خدشه دار کند، غیر قابل قبول و تامین کننده اهداف دشمن است.
گفتنی است، حبیب الله بوربور در نامه ای به ایرنا در توضیح خبر خود در خصوص پیشنهاد محسن رضایی در ارتباط با طرح کمیسیون ملی انتخابات نوشته است: ارائه طرح کمیسیون ملی انتخابات برای انتخابات آتی به عنوان یک پیشنهاد قابل بررسی است و در صورت تصویب توسط مجاری و مبادی مربوطه قابل اجراست.
وی در ادامه این نامه بیان کرده است: پیوند این موضوع به انتخابات گذشته که بر اساس قوانین جاری کشور که به تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان رسیده و بر این اساس اجرا گردیده و پس از اجرا بر اساس قوانین مصوبه و جاری به تایید ارگان های مربوطه رسیده است،آب به آسیاب دشمن ریختن است.
بوربور در ادامه نامه آورده است: لذا هر گونه خدشه به انتخابات ریاست جمهوری گذشته که توسط شورای نگهبان قانون اساسی تایید و حکم مربوطه توسط رهبر معظم انقلاب تنفیذ گردیده است به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.
بوبور می افزاید: انتساب هر گونه ارتباط محسن رضایی با توجه به سوابق ارزشمند وی در انقلاب اسلامی و تایید وی توسط شورای نگهبان به عنوان کاندیدای دوره دهم ریاست جمهوری به عنوان مهره بیگانگان مطرح نگردیده است.
وی در پایان بیان کرد: هر گونه تضعیف و تخریب سرداران و خادمان جبهه و جنگ خصوصا در ایام هفته دفاع مقدس که باعث تفرقه و فتنه در میان وفاداران او علاقه مندان به انقلاب اسلامی می گردد از سوی هر جناحی محکوم است.

گفتنی است "حبیب الله بوربور "دبیر کل جمعیت وفاداران در تاریخ 7/88/5 طی مصاحبه ای با ایرنا با اشاره به اینکه هر گونه شبهه ای در انتخابات به دشمنان کمک می کند ، گفته بود: از آقای محسن رضایی بعید است با این سابقه ای که در انقلاب اسلامی دارد اینگونه مسائل را مطرح کند.
وی با اشاره به اینکه محسن رضایی می خواهد برای شکستش در انتخابات توجیهی داشته باشد، گفت: هر نوع شبهه در انتخابات به دشمنان کمک می کند.
بوربور افزود: محسن رضایی با رای محدودی که درانتخابات داشت نتوانست میان مردم مقبولیتی کسب کند و فکر می کند امروز اینگونه می تواند محبوبیت دولت را از بین ببرد و دولت را تخریب کند.
وی تاکید کرد:محسن رضایی با طرح تشکیل کمیسیون ملی انتخابات به عنوان مهره دشمنان و بیگانگان تبدیل شده است ولی او خود به عنوان فردی که به مسائل سیاسی آگاه است باید بداند تایید شورای نگهبان یعنی تایید انتخابات و دیگر نباید مسائلی مانند تقلب در انتخابات مطرح شود.
وی تاکید کرد: دشمن از طریق مهره هایی همانند محسن رضایی می خواهد تنور نفاق را در کشور داغ نگه داردو نگذارد شرایط در کشور آرام شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید