بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان شهدای تجریش

وزیر بهدشت، درمان و آموزش پزشکی بطور سر زده از بیمارستان شهدای تجریش تهران بازدید کرد.

گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حاکی است دکتر "مرضیه وحید دستجردی" از بخش های مختلف اورژانس، جراحی زنان، جراحی مردان و همچنین ICU این بیمارستان بازدید کرد و علاوه بر گفت­ و ­گو با بیماران و همراهان آنان، در جریان مشکلات موجود در این بخش ها بویژه بخش اورژانس بیمارستان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، خانم دکتر مرضیه وحیددستجردی توصیه­ها و رهنمودهای لازم برای رفع مشکلات بیمارستان را به مسئولان مربوطه ارائه داد و مقرر شد تا پایان سال ­جاری ساختمان جدید اورژانس بزرگ این بیمارستان برای پذیرش بیماران سوانح و حوادث تکمیل و تجهیز شود.
این گزارش می افزاید: بیمارستان شهدای تجریش تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی است و یکی از مرکز اصلی ارجاع بیماران و مصدومان حوادث و سوانح به شمار می­رود.
بر اساس این گزارش، این سومین بازدیدی است که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز فعالیت خود در این وزارتخانه،‌ از بیمارستان ها به عمل آورده است.
وی پیش­تر از بیمارستان های سینا و حضرت رسول نیز بطور سرزده بازدید کرده و از نزدیک به بررسی مشکلات و ارائه راهکار برای حل مشکلات موجود پرداخته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید