لاریجانی :پیروزی تنها در سایه مبارزات ملت فلسطین بدست خواهد آمد

خبرگزاری فارس: رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رئیس دفتر سیاسی مقاومت اسلامی گفت: پیروزی‌ها یقینا نتیجه مبارزات خستگی‌ناپذیر در مسیر آزادی اسرای فلسطین است.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) آزادی تعدادی از زنان دربند سلمان و انقلابی فلسطین از زندان‌های رژیم اشغالگر قدس را تبریک گفت.
لاریجانی در بخشی از این پیام با بیان اینکه این پیروزی تأکید مجددی نسبت به تمسک و استمرار مبارزه از سوی گروه‌‌های مقاومت فلسطین در برابر تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی است، افزود: تجربه طولانی و تاریخی مبارزه مردم فلسطین علیه رژیم غاصب اشغالگر به روشنی این نکته مهم را به اثبات رسانده است که این رژیم هرگز در سایه هیچ یک از قراردادها و توافقات منعقده حاضر به قبول خواسته‌های بر حق ملت مظلوم فلسطین نشده و تنها از طریق مبارزه مستمر و پایدار گروه‌های فلسطینی وادار به پذیرش خواسته‌های بر حق ملت فلسطین گردیده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از نقش برجسته گروه‌های جهادی به ویژه حماس و جهاد اسلامی در دستیابی به این پیروزی خاطرنشان کرد: این پیروزی‌ها یقینا نتیجه مبارزات خستگی‌ناپذیر در مسیر آزادی اسرای فلسطین است.

/ 0 نظر / 3 بازدید