بادامچیان: با جنبش سبز فریب مواجه هستیم

خبرگزاری فارس: قائم‌ مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: ما با یک خط انحرافی و جنبش سبز فریب مواجه هستیم که باید آنها را بشناسیم و با همکاری و همراهی یکدیگر با آنها مقابله کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، اسدالله بادامچیان ظهر امروز در حاشیه دیدار اعضا شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با مراجع تقلید در قم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بسته پیشنهادی ایران به گروه 1+5 اظهار داشت: این بسته‌ مسائل کلان را در بر دارد و کشورهای غربی نه می‌توانند آن را بپذیرند و نه آن را رد کنند.
وی در ارتباط با طرح محسن رضایی مبنی بر تشکیل کمیسیون انتخابات تصریح کرد: این نظر آقای رضایی است و در نظام آزاد جمهوری اسلامی هر کسی می‌تواند نظر خود را مطرح کند و من در ارتباط با نظر اشخاص صحبت نمی‌کنم.
قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان با بیان اینکه در بین اصولگرایان مجلس اختلافی وجود ندارد، افزود: درباره شورای اصولگرایان در تهران رای‌گیری صورت گرفت و به جای آقای باهنر آقای کوثری آمد و هیچ دو دستگی هم وجود ندارد.
وی اضافه کرد: ما با یکدیگر غریبه نیستیم، آقای آقاتهرانی و دکتر زارعی با ما چه فرقی می‌کند رای آنها بیشتر شد، مگر در آن دوره که رای ما بیشتر شد اختلافی ایجاد شد، البته اختلاف نظر و اختلاف دیدگاه وجود دارد ولی اینها در یک جامعه آزاد است و در جامعه آزاد نمی‌توانیم از وجود آن جلوگیری کنیم.
بادامچیان در پاسخ به سئوالی مبنی بر ایجاد اختلاف بین آقای حداد عادل و علی لاریجانی درباره انتخاب شدن در شورای اصولگرایان، یادآور شد: هیچ اختلافی بین آقای عادل و لاریجانی وجود ندارد و آنها صمیمی در جلسات حاضر می‌شوند و در بیرون از مجلس عده‌ای برای خودشان این مطالب را بیان می‌کنند.
وی تاکید کرد: در جنگ نرمی که آمریکا به راه انداخته است این مسائل مطرح می‌شود، ما مواجهیم با درگیری‌هایی که باید آن را کاهش دهیم و هر خبری را تا زمانی که صحت آن تایید نشده است را نباید باور کنیم.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی مبنی بر نظرش در ارتباط با طرح برون رفت از بحران اظهار داشت: من معتقدم که در کشور بحران وجود ندارد و فقط برخی ارتباط‌های نامناسب بین افراد وجود دارد که باید رفع شود، خطی هم وجود دارد به نام خط انحرافی سبز ربطی به جریانات داخلی کشور ندارد و همان جنبش مخملی انگلیس است.
وی اضافه کرد: روز قدس که روز اعتراضات انتخاباتی نبود، من خودم که آنجا بودم مورد تهاجم قرار گرفتم، نزدیک پل کریمخان نه نیروی انتظامی حضور داشت و نه مردم که این افراد ناگهانی وارد صحنه شدند و با سوت یک خانم حمله‌ور شدند، شعار دادند و شیشه‌های ماشین مردم را شکستند.
وی اضافه کرد: ما با یک خط انحرافی و جنبش سبز فریب مواجه هستیم که باید آنها را بشناسیم و با همکاری و همراهی یکدیگر با آنها مقابله کنیم.

/ 0 نظر / 3 بازدید