حدادعادل: طرحی با عنوان وحدت ملی یا آشتی ملی وجود خارجی ندارد

خبرگزاری فارس: حداد عادل گفت: مشخص نیست طرح وحدت ملی یا آشتی ملی، به این شکل از کجا سر چشمه گرفته و با چه هدفی مطرح شده است.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل صبح امروز دوشنبه در بدو ورود خود به نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه جهان نیوز در خصوص طرح موسوم به آشتی ملی و یا وحدت ملی، گفت: مطالبی که پیرامون این مبحث بیان می شود با موضوع اصلی آن دارای تفاوت‌های بسیاری است.
مشاور عالی مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه هیچ یک از افرادی که این موضوع را پیگیری می‌کردند عنوان آشتی یا وحدت ملی را مطرح نکرده‌اند، افزود: مشخص نیست طرح این موضوع به این شکل از کجا سر چشمه گرفته و با چه هدفی مطرح شده است.
وی با تشریح اهداف اصلی طرح این مبحث گفت: این طرح اساساً نمی‌خواست کسی را مقصر معرفی کند یا سعی نماید که هر کدام از طرفین را متقاعد نماید که اندکی از مواضع خود کوتاه بیایند بلکه بر روی این مطلب تاکید داشت که تخلفات از طریق مراجع قانونی پیگیری شود و در نهایت هدف آن تشویق برای رعایت قانون در جامعه و تمکین به رای مردم بود.
حدادعادل درباره رایزنی اعضای تشکیل دهنده گروهی که طرح فوق را پیگیری می‌کرد گفت: طی دو ماه گذشته دوبار با آقای هاشمی دیدار صورت گرفت و دیدگاه‌های خود را مطرح نمودند و ایشان نیز مطالب مثبتی را ارائه کردند و در کل این ملاقات‌ها نتایج مثبتی در پی‌داشت.

/ 0 نظر / 3 بازدید