«تقلب بزرگ» و «شنبه پس از انتخابات» فردا وارد بازار می‌شود

معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفتگو با فارس:
«تقلب بزرگ» و «شنبه پس از انتخابات» فردا وارد بازار می‌شود

خبرگزاری فارس: دو کتاب «تقلب بزرگ» و «شنبه پس از انتخابات» که از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده، از فردا وارد بازار می‌شود.


مهدی رمضانی معاون انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر، به موضوع کتاب "تقلب بزرگ " اشاره کرد و گفت: در این کتاب به شبهات مطرح شده از سوی نامزدهای شکست‌خورده در انتخابات که مساله تقلب را مطرح کردند، پرداخته و به این شبهات پاسخ داده شده است.
وی این کتاب را اثر فرشاد مهدی‌پور عنوان کرد و افزود: از جمله عناوین مطرح شده در این کتاب می توان به این عناوین اشاره کرد: روی آتشفشان، آغاز دیکتاتوری، 3 هدف با یکدیگر، متهم اصلی، آتش زیر خاکستر، جای پا، قانون من، دولت کودتا، من می توانم، چرا 8 روز بعد، سنگ روی سنگ، اسباب تشنج، استناد و استدلال، پیش از تقلب، گناه آهنگری، تحت تعقیب، مهندسی رای، پلمپ صندوق‌ها قبل از رای‌گیری، حضور ناظران کاندیداها، داستان صندوق‌های سیار، تعرفه‌ها، زمان رای گیری، شیوه آرایش سبد آرا، مشارکت بالای 100 درصد، فراموش شده.
رمضانی با اشاره به انتشار کتاب دیگری از سوی مرکز اسناد با عنوان «شنبه پس از انتخابات»، اظهار داشت: این کتاب نیز اثر محمد سعید کاوه است و به روزشمار سخنان و مواضع نامزدها درباره قانون‌گرایی و میزان پایبندی آن‌ها به این صحبت‌ها، قبل و پس از انتخابات پرداخته است.
وی افزود: مقطع مورد بررسی در این کتاب از 21 خرداد تا 11 تیرماه 88 است و با پاسخ میرحسین موسوی به سوال خبرنگار مجله آمریکایی تایم یک روز قبل از رای‌گیری، آغاز می‌شود.
انتهای پیام

/ 0 نظر / 3 بازدید