نوباوه: امروز دشمن با الله اکبر به جنگ آمده

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: جنگی که امروز علیه انقلاب ما در جریان است به مراتب قوی‌تر و سخت‌تر از جنگ تحمیلی است؛ در زمان جنگ دشمن قابل مشاهده بود ولی امروز دشمن با نوای الله‌اکبر به جنگ ملت آمده است.
به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، بیژن نوباوه در مراسم تجلیل از ایثارگران صنعت نفت که در تالار وزارت کشور برگزار شد اظهار داشت: آیه‌ "ولا تحسبن‌الذین قتلوا فی‌ سبیل‌الله امواتا " ناظر بر این است که امروز بدون شک شهدا در کنارمان حی و حاضرند.
وی ادامه داد: به یمن وجود بزرگانی همچون شهدا که با ارزش‌ترین و بهترین فرزندان این ملت بودند، انقلاب اسلامی ایران 30 سال است که مردانه در مقابل همه توطئه‌ها ایستادگی کرده است.
نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بیان کرد: امروز دنیا می‌داند که حریف نظامی ما نیست و به این نتیجه رسیده است که با توپ، تانک و ادوات نظامی امکان غلبه بر ایمان یک ملت وجود ندارد و دلایل پیروزی‌های ما را به خوبی فهمیده است.
نوباه افزود: وجه تمایز جنگی که ما انجام داده‌ایم با سایر جنگ‌ها، رشادت رزمندگان ما بود که نشئت گرفته از یک مکتب بزرگی همچون مکتب سید‌الشهدا (ع) بوده است.
وی اظهار داشت: دشمن به خوبی روحیه و انگیزه ملت ایران را شناخته و در صدد از بین بردن ایمان مردم است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: جنگی که امروز علیه انقلاب ما در جریان است به مراتب قوی‌تر و سخت‌تر از جنگ تحمیلی است؛ در زمان جنگ دشمن قابل مشاهده بود ولی امروز دشمن با نوای الله‌اکبر به جنگ ملت آمده است.
نوباوه بیان کرد: نحوه واکسینه کردن خودمان برای مقابله‌ با این ترفند بزرگ که در دنیا تجربه شده است، هیچ جز خودآگاهی، قناعت و پرکاری نیست.
وی خاطرنشان کرد: ما وامدار یک انقلاب بزرگ هستیم؛ به تاریخ که نگاه می‌کنیم، زمانی عبرت‌های تاریخی ما را آزار می‌دهد که با بی‌غیرتی و بی‌تفاوتی ملت یا پادشاهی مواجه می‌شویم، روزی نیاید که با بی‌اهمیتی و بی‌تفاوتی، تاریخ بدی را در صفحات تاریخ بسازیم.
/ 0 نظر / 3 بازدید