دروغ جدید: احمدی‌نژاد یهودی است!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روزنامه دیلی تلگراف چاپ انگلیس با تکیه بر دروغ پردازی هایی که پیش از انتخابات اخیر ادعا می کردند "محمود احمدی نژاد" فردی یهودی تبار است،‌ با انتشار مطلبی ویژه به مانور تبلیغاتی و رسانه ای گسترده ای علیه رئیس جمهور کشورمان اقدام ورزیده است.

به گزارش سرویس بین الملل "جهان"، دیلی تلگراف در این گزارش خود می نویسد: علت اصلی حملات شدید کلامی "محمود احمدی نژاد" علیه یهودیان و اسرائیل مشخص شد، زیرا او یک فرد یهودی تبار است و نام خانوادگی اصلی وی "صبورچیان" است. وزارت کشور ایران اعلام کرده که نام خانوادگی "صبورچیان"، متعلق به یهودیان ایران است!

این روزنامه انگلیسی در ادامه جنگ تبلیغاتی و جنجال سازی رسانه ای خود علیه رئیس جمهور کشورمان، می نویسد: در شناسنامه "احمدی نژاد" نوشته شده که نام خانوادگی اش تغییر کرده است.

روزنامه دیلی تلگراف با هدف پر رنگ و لعاب کردن دروغ های خود به نقل از یک کارشناس ایرانی یهودی تبار که نامش را هم بیان نکرده، می نویسد: "احمدی نژاد" نام خانوادگی خود را تغییر داد تا مشخص نشود که اصلش یهودی است! او همیشه به شدت یهودیان و اسرائیل را مورد حمله و انتقاد قرار می دهد تا اصول و تبار یهودیش برملا نشود!

این روزنامه انگلیسی در ادامه دروغ پردازی های خود به اظهارات "علی نوری زاده" چهره ضدانقلاب مقیم لندن تکیه کرده و می نویسد: گذشته "محمود احمدی نژاد" مسائل زیادی را برای ما روشن می سازد. او هیچگاه تغییر نام خانوادگی خود را تکذیب نکرده و علت آن را هم بیان نکرده است.

دیلی تلگراف همچنین برای اثبات ادعاهای دروغین خود به اظهارات برخی از نزدیکان "احمدی نژاد" که نامی از آنها نبرده تکیه می کند و می نویسد: دلایل دینی و فشارهای اقتصادی موجب آن شد که پدر احمدی نژاد تغییر دین بدهد و مسلمان شود! در آن زمان احمدی نژاد تنها 4 سال سن داشت.

شایان ذکر است اینگونه اظهارات و ادعاها پیش از انتخابات اخیر ریاست جمهوری توسط برخی حامیان موسوی و اصلاح طلبان علیه "محمود احمدی نژاد" مطرح می شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید