بادامچیان در گفتگو با فارس: پایان راه موسوی پایان راه منافقین است

خبرگزاری فارس: نماینده تهران در مجلس گفت: بیانیه اخیر موسوی دعوت به اغتشاش آفرینی بود و توصیه ما به او این است که با پذیرش واقعیت ها، از راهی که به سرنوشت منافقین ختم می شود، به مسیر صحیح ملت برگردد.


اسدالله بادامچیان نماینده تهران در مجلس و قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نفس بیانیه اخیر موسوی تنش زاست و دعوت به اغتشاش آفرینی می کند و نشان می دهد هنوز تحت تاثیر شکست سنگینی است که در انتخابات خورده است.
وی افزود: موسوی دچار توهم است و بیانیه‌های مکرر او نیز تحت تاثیر همین تصور نادرست صادر شده و در بیانیه خود با نهایت آزادی می گوید در کشور آزادی نیست و می خواهیم حقوق ملت را احیا کنیم ولی ما دوستانه به ایشان توصیه می کنیم به واقعیت‌ها احترام بگذارد و از مسیری که به سرنوشت منافقین ختم می شود، دست کشیده و به راه صحیح ملت برگردد.
این فعال سیاسی اصولگرا معتقد است: انتقاد و اعتراض کردن منعی ندارد و در طول 30 سال عمر جمهوری اسلامی افراد زیادی بوده اند که با سیاست‌های نظام مخالف بوده اند، اما باید بگویم با مسیری که آقای موسوی با آن اقدامات و بیانیه‌ها طی می کند، خدا عاقبت وی را ختم به خیر کند.
بادامچیان خاطر نشان کرد: تجربه من نشان می دهد راه سبزی که از سوی اقای موسوی مطرح شده، در حقیقت راهی سیاه و تاریک است و گروه ایشان در نهایت به یک گروه منافق تبدیل می شود و بحث‌هایی که مطرح می کنند، آب به آسیاب دشمن است و نفعی برای کشور ندارد.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از گفتگو با فارس در خصوص برخورد قضائی با میرحسین موسوی اظهار داشت: بنده به دستگاه قضائی کاملا اعتماد دارم و معتقدم چنانچه موسوی مرتکب جرمی شود، دستگاه قضائی با وی برخورد می کند و این مساله نباید سیاسی شود.
بادامچیان اظهارات فرمانده کل سپاه در خصوص فعالیت‌های سران جریان دوم خرداد را اطلاع رسانی به ملت برای جلوگیری از ابتلای آنها به مشکلات امنیتی دانست، تاکید کرد: سیاسی شدن مسائل قضائی باعث تحت الشعاع قرار دادن عدالت می شود و لذا باید فضا آرام باشد تا مسئولان قضائی در فضایی مطلوب به وظایف قانونی خود عمل کنند.
انتهای پیام

/ 0 نظر / 3 بازدید