امه سرگشاده انجمن اسلامی دانشجویان مقیم ژاپن به کروبی:

انقلاب محکم‌تر از آن است که با لغزش برخی خواص آسیب ببیند

خبرگزاری فارس: انجمن اسلامی دانشجویان مقیم ژاپن در واکنش به نامه اخیر کروبی به هاشمی‌رفسنجانی با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: ‌انقلاب نشان داد که بسیار محکم‌تر از این حرف‌هاست که با لغزش برخی خواص آسیب ببیند.


به گزارش خبرگزاری فارس، متن نامه انجمن اسلامی دانشجویان مقیم ژاپن به مهدی کروبی به شرح ذیل است:
جناب آقای کروبی
باسلام
اوایل که کوچکتر بودیم از شنیدن خبر کمترین چرخشی در اعمال و رفتار بزرگان تعجب می‌کردیم و با خود می‌گفتیم که مگر ممکن است کسی چنین عوض شده باشد، اما اکنون با مشاهده چرخش‌های بسیار نه تنها در اعمال و رفتار بلکه در تفکرات و آرمان‌های افراد کوچک و بزرگ متعلق به جریان به اصطلاح روشنفکر فهمیده‌ایم که بایستی به صدر اسلام به‌عنوان تابلویی از همه این اتفاقات توجه ویژه داشت و همان باعث شد که معنای ریزش‌ها و رویش‌هایی را که رهبر انقلاب سال‌ها پیش مطرح کرده بودند را بفهمیم. آری این برای اولین بار نبوده و برای آخرین بار هم نخواهد بود که افراد و شخصیت‌ها را از دست می‌دهیم و یا از دست می‌روند و برای هر یک شیطان دام‌ها می‌گشاید و هر کس را از روی نقاط ضعفش شکار می‌کند و ما روایت‌ها داریم مبنی بر آزمایش یاران امام و شیعیان واقعی؛ آنهم آزمایش از پس آزمایش و باید برای گذشتن از این طوفان‌ها قرص بود. گمان نکنیم که اگر با نسیمی تکان نخوردیم آزمایش به پایان رسیده است بلکه باید خود را برای طوفان آماده و مجهز کرد.
آری در این انتخابات خیلی‌ها امتحان شدند و البته خود انقلاب هم امتحان شد و نشان داد که بسیار محکم‌تر از این حرف‌هاست که با لغزش عده‌ای از حتی با سابقه‌هایش در دامن طرفندهای دشمن و جریانات رنگی و غیررنگی بیفتد و از جای خود تکان بخورد و یا احیانا خدای ناکرده از آرمان‌ها و اهدافش منحرف شود. اما بسیاری از مدعیان دروغین امام و انقلاب رسوا شدند و صدالبته که آنها از قبل هم در نزد افراد نکته سنج و تیزبین شناخته شده بودند اما خدا خواست که انقلاب را این بار با آنها بیازماید و خودشان را هم. اکنون به قول رهبر انقلاب مردودند. شیطان می‌دانست که از چه نقاط ضعفی وارد شود؛ یکی را با انحراف در افکار و آرمان‌ها و دلشیفته‌کردن به لیبرال دموکراسی، آن دیگری را با فرزندانش، آن یکی را با خودبزرگ بینی و توهماتش و شما جناب شیخ را با اطرافیانتان و نفوذ در زیر عبایتان. آن‌موقع که سخنرانی زشت و قبیح آن شیخ‌نما را در حضور شما شنیدیم، فهمیدیم که اگر زمانی قرار باشد که نامه‌ای برای اعاده حقی! بنویسید دیگر با آن حرف‌های زده شده خجالت خواهید کشید که خطاب به رهبر انقلاب بنویسید و اگر اندکی شرم و حیا وجود داشت، پیش از آن نامه هم بایستی از کرده‌هایتان خجالت زده می‌شدید.
وقتی که با رای کمتر از آرای باطله‌تان باز هم دولت منتخب ملت را مشروع ندانستید و بعد از وساطت‌های بسیاری که همگان برای رسیدگی به شکایاتتان پس از وقت قانونی کردند و رهبر انقلاب بارها بر رسیدگی دقیق تاکید کرد و حتی پنج روز دیگر بر آن افزود و شما هیچکدامتان ارائه مدرک نکردید و نه تنها شرم از عملکرد غیرقانونیتان نداشتید، بلکه ادعای قانونگرایی می‌کردید و پس از صحبت‌های رهبری هم دست بر نمی‌داشتید، چراکه دشمن می‌خواست حتما انتخابات 40 میلیونی را مخدوش کند و توان چانه‌زنی منتخب ملت را در همه سطوح از او بگیرد و شما بسیار خوب توانستید، دانسته یا نادانسته(فرقی نمی‌کند) این هدف دشمن را تحقق ببخشید و به او خدمتی کردید که در این 30 سال احدی نکرده بود. آیا شما خود را در خون‌های ریخته شده در این کشور سهیم نمی‌دانید؟ چه کسی پاسخگوی این خون‌ها در قیامت خواهد بود؟ آیا شما خود را با خوارج عصر امیرالمومنین مقایسه نمی‌کنید؟ حتما اگر لباس روحانیتتان را پس از آن شوی خیابانی به تنتان کرده باشند می‌دانید که محاسبه خون در روز قیامت از همه محاسبه‌ها جلوتر خواهد بود. در آن روز چه خواهید کرد؟ خواهید گفت که من مطالبه 25 میلیون رایم را که احمدی‌نژاد بدست آورده بود، می‌کردم و از من 25 میلیون رای دزدیده بودند و رای او 200 یا 300هزار بود! به همین خاطر فرمان آشوب خیابانی را به همراه آن ناکام دیگر دادم. انصافاً حیا می‌خواست نگاشتن نامه‌ای که به آن باریکی درباره آن اعمال شنیع که در حد یک انسان هم نیست توضیح دهید و آنهم فقط به استناد آنکه من شنیده‌ام! آیا می‌دانید که این هم حلقه‌ای از خدماتتان به غربی‌ها بود که در دوران موسفیدی انجام دادید؟ آنهم پس از آن اعترافات تکان دهنده دست‌های راست و چپ جنابعالی و آن دیگری و برای تحت‌تاثیر قراردادن دادگاه و انحراف افکار عمومی از معلوم شدن دست داشتن شیطان بزرگ و گرگ پیر در اعمال شما به اصطلاح رجال داخل نظام! لطفا بروید و رسانه‌هایشان را ببینید که چگونه گوانتانامو و ابوغریب را برایشان توجیه کردید. خداوند از شما قبول کند و ماجور باشید!
این انقلاب با این مسائل تکان نمی‌خورد و صدماتی هم که به پیکر این درخت تناور وارد شود به زودی و با لطف الهی (هدایت صاحبمان و درایت رهبری و همت ملتمان) جبران شده و محکم‌تر و قدرتمند‌تر از اول ادامه مسیر می‌دهد؛ ان شاالله. ولی روسیاهان در محضر خداوند و ملتمان رسوا شده و برای همیشه دور انداخته خواهند شد.

آقای کروبی!
لطفا بیدار شوید چراکه کسی نمی‌داند چقدر عمر دارد مردم در دوران پیریشان معمولاً به فکر جمع کردن اعمالند حیف است که اعمال جمع کرده‌تان را به این راحتی آتش می‌زنید و واقعاً ما به‌عنوان برادران کوچکتان که همیشه از شما به‌عنوان پیش‌کسوت در این انقلاب ذکر خیر کرده‌ایم، از شما می‌خواهیم که از بازی در این شطرنج شیطان که انگلیس و آمریکا مهره‌های آن‌را چیده‌اند، بیرون بیایید و به غفران الهی امیدوار باشید که زود دیر می‌شود.
انتهای پیام/ی

/ 0 نظر / 3 بازدید