عضو حزب کارگزاران:نباید روز قدس را درگیر بهره‌برداری‌های سیاسی کرد

خبرگزاری فارس: اسماعیل شاه‌محمدی گفت: نباید روز قدس را درگیر بهره‌برداری‌های سیاسی و یک سری اهداف کرد و این ظلم به مردم فلسطین است.


اسماعیل شاه‌محمدی عضو حزب کارگزاران و دبیر شورای شهرری این حزب با اشاره به روز قدس اظهار داشت: روز قدس باید روز وحدت آحاد مسلمانان جهان باشد و نمود عینی وحدت در ایران باید خودش را بیشتر نشان بدهد.
عضو حزب کارگزاران افزود: نباید روز قدس را درگیر بهره‌برداری‌های سیاسی و یک سری اهداف کرد و این ظلم به مردم فلسطین است.
شاه‌محمدی ادامه داد: باید برای رهایی از ظلم صهیونیست‌ها در راهپیمایی روز قدس حضور یکپارچه و قوی داشته باشیم و با صهیونیست‌ها مبارزه کنیم و سکوت و مماشات در قبال ظلم آنها یک گناه نابخشودنی است و اگر به این موضوع نپردازیم به مردم فلسطین ظلم کرده‌ایم.
عضو حزب کارگزاران با اشاره به گروه‌ها و جناح‌های سیاسی تاکید کرد: گروه‌ها و جناح‌های سیاسی نباید روز قدس را وارد بحث‌های سیاسی خود کنند به طوری که مساله فلسطین و قدس در حاشیه قرار بگیرند.
شاه محمدی در ادامه با اشاره بحث‌های مطرح شده پیرامون راهپیمایی روز قدس، خاطر نشان کرد: تا امروز آن طوری که باید و شاید دنیای اسلام از قدس دفاع جانانه‌ای نداشته است، حالا ما بخواهیم این حد را پایین‌تر بیاوریم این خود یک گناه است.
عضو حزب کارگزاران در پایان تصریح کرد: اگر ما خودمان را در خط امام و رهبری می‌دانیم نباید در روز قدس مباحث سیاسی‌مان را مطرح کنیم.

/ 0 نظر / 3 بازدید