تاکید مصلحی بر تشکیل وزارت اطلاعات هفتاد میلیونی

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام مصلحی گفت: مردم باید برای حفظ کشور و نظام و مسائلی که به منافع ملی مربوط می شود وزارت اطلاعات را مجموعه ای از خود بدانند تا وزارت اطلاعات 70 میلیونی محقق شود.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حیدر مصلحی پس از جلسه هیئت دولت گفت: زمانی که جمعیت کشور36 میلیون نفر بود امام(ره) فرمودند باید وزارت اطلاعات 36 میلیونی داشته باشیم و اکنون که جمعیت کشور هفتاد میلیون نفر است، وزارت اطلاعات ما باید هفتاد میلیونی باشد.
وی که در جمع خبرنگاران حاضر نشد و فقط با خبرنگار صداوسیما گفتگو می‌کرد، افزود: یکی از راهکارها برای تحقق این هدف، ارتباط با رسانه‌ها و فعال کردن آن است به نحوی که با اطلاع رسانی شفاف بتوانیم این هدف را محقق کنیم.
مصلحی تصریح کرد: البته یکی از بحث ها در این باره بحث اعتماد سازی برای مردم است که در چارچوب مسائل مختلفی که در کشور روی می‌دهد احساس مسئولیت کنند و درباره مسائل مختلف به وزارت اطلاعات اطلاع‌رسانی کنند.
وی ادامه داد: مردم باید برای حفظ کشور و نظام و مسائلی که به منافع ملی مربوط می شود وزارت اطلاعات را مجموعه ای از خود بدانند.
وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: وظیفه مسئولان نیز همین طور است و یکی از بحث های جدی در این باره که در مجلس هم بیان کردم بحث ارتباط با نخبگان است یعنی کسانی که برای اثرگذاری در مردم نقش دارند که باید با آن مجموعه ها نیز مسائل مختلف اطلاع رسانی شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید