بادامچیان:امروز هر حرکت خارج از چارچوب ولایت فقیه خلاف‌ است

خبرگزاری فارس: قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی گفت: امروز هر حرکت تفرقه‌افکنانه، افراطی‌گری، حرکتی که شکاف ایجاد کند و خارج از چارچوب ولایت فقیه باشد، بنزین ریختن روی آتش دشمن است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، اسدالله بادامچیان یکشنبه‌ شب در جمع اعضای حزب مؤتلفه اسلامی استان فارس با بیان اینکه باید مصلحت کشور را رعایت کنیم، تصریح کرد: باید در این موقعیت حساس مراقب باشیم که افراطی‌گری نکنیم، چون افراطی‌گری از هر طرف و از هر شخصی ننگ است.
وی افزود: امروز باید وحدت را حفظ و یاران ولایت فقیه را همراهی و کمک کنیم.
بادامچیان با اشاره به وقایع و رویدادهای انقلاب اسلامی ایران‌ گفت: ما از همان ابتدا درگیر تهاجم علیه اسلام بودیم.
وی خاطرنشان کرد: آن زمان می‌گفتند انقلاب سفید الان می‌گویند انقلاب سبز.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه ما حرکت با آهنگ ولایت فقیه است، تصریح کرد: در فتنه عاشورا نیز آنهایی پیروز شدند که صادق و خالص به آهنگ امام زمانشان حرکت کردند.
بادامچیان با اشاره به کارشکنی و توطئه دشمنان پس‌از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمن فکر می‌کرد با مسائل لیبرالیستی و مارکسیستی انقلاب از بین می‌رود و با جنگ تحمیلی هشت ساله می‌تواند ما را از پا در بیاورد.
وی همچنین به دستاوردهای عظیم ملت ایران پس‌ از پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: ملت ما براساس منطقی قوی و بر مبنای سیاست صحیح و با رهبری ولایت فقیه و مدیریت یاران دلسوز انقلاب، کار خود را پیش می‌برد و خط اصیل انقلاب برهمین اساس به جلو می‌رود.
بادامچیان تهاجم به ولایت فقیه و مقدسات را مربوط به جنبش مخملی دانست که قصد داشتند کودتای مخملی در کشور انجام دهند.
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه هنر استفاده از توطئه دشمن به‌نفع خود را امام (ره) به ما آموخت، تاکید کرد: به نسل جوان توصیه می‌کنم بدون دستپاچگی این هنر را بیاموزند و استفاده کنند.
بادامچیان ضمن انتقاد از سوء استفاده برخی از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس‌ گفت: روز قدس که روز اعتراض انتخاباتی نبود که عده‌ای از این روز سوء استفاده کردند.

بادامچیان تاکید کرد: به ‌حتم این خط آمریکا است که آنها از هر فرصتی سوء استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جنگ نرم‌ خاطرنشان کرد: باید جلوی شایعه پراکنی، ایجاد شکاف‌های اجتماعی و... با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای را بگیریم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درست است که برخی خواص در جریانات اخیر مردود شده‌اند اما اگر قصد بازگشت و توبه دارند باید از آنها استقبال کرد و از افراطی‌گری دست برداشت.
بادامچیان با بیان اینکه با عنایت به خدا، فتنه دشمن را در جنگ نرم شکسته‌ایم، تاکید کرد: ملت ایران می‌داند که در مواقع حساس باید چه‌ ‌کار کند و امروز وظیفه ما این است که با عنایت خدا و یاری ملت، آگاهی مردم ایران را بیشتر کنیم و همه به وحدتی که مد نظر مقام معظم رهبری است برسیم.

/ 0 نظر / 3 بازدید