رادیو سیا: موسوی و کروبی در حرکت نافرمانی رنگ می بازند

ارگان سازمان سیا با بیان اینکه جناح موسوی و کروبی در هدایت آشوب ها رنگ می بازد، خواستار نافرمانی مدنی شد.
رادیو فردا به نقل از یکی از عناصر ضدانقلاب گفت «جنبش سبز نیازمند رهبری و ساختار سازماندهی شده است.»
این عنصر ضدانقلاب با کتمان حضور چشمگیر جوانان در انتخابات حماسی 40 میلیونی مدعی شد: جمعیت جوان ایران اعتراضاتی را به نمایش می گذارد. آنها چیزهای دیگری می خواهند.
وی افزود: انتخابات نقطه شروع بود. نافرمانی مدنی در ساختار بوروکراسی رخ خواهد داد. جنبش به این نکته پی برد که نیازمند رهبری و ساختار سازماندهی شده است. در ضمن صرف اتکا به افرادی که در 70 روز گذشته تحت عنوان جناح سبز یا جناح آقای کروبی یا جناح آقای موسوی نقش رهبری را ایفا می کردند، دارد رنگ می بازد و ممکن است به یکباره حرکت های رادیکال را پیش ببرد.
رادیو فردا و برخی رسانه های مشابه در اوج اغتشاشات خیابانی به آموزش و هدایت اغتشاشگران مشغول بودند و با انتشار اخبار و شایعات جعلی تلاش می کردند به التهاب و تشنج دامن بزنند.
ارگان سازمان سیا همچنین در مطلب دیگری با شیرین عبادی گفت وگو کرد. عبادی در این مصاحبه منکر واقعیت انقلاب مخملی شد و با مغالطه گفت: این جرمی من درآوردی است. انقلاب مخملین یعنی چه؟ یعنی اینکه عده ای می خواهند از طریق مسالمت آمیز، تغییری در وضعیت سیاسی به وجود بیاورند.
عبادی در حالی به انکار انقلاب مخملین پرداخت که طراحان همین پروژه، به پشتیبانی مالی و سیاسی وی و هم قطارانش مبادرت کرده اند تا در وقت مقتضی، رفتار سیاسی مسالمت آمیز و قانونی را به جنایت و اغتشاش و مقابله با نتیجه رقابت مسالمت آمیز تبدیل کنند.
عبادی از جمله عناصر ضد انقلاب بود که خواستار تحریم انتخابات شد اما پس از حماسه حضور 40 میلیونی ملت ایران بلافاصله به صف طرفداران دموکراسی و حامیان رای مردم پیوست و مدعی تقلب در انتخابات شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید