آگاه‌سازی از فتنه‌ها در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان موثر است

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی مقاومت بسیج گفت: آگاه‌سازی از اصل فتنه‌های دشمنان در خنثی‌سازی توطئه‌های آنان نقش موثری دارد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسین طائب اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی ایران در دهه چهارم این انقلاب می‌کوشند با شبهه‌افکنی و طرح سئوال در ذهن مردم به‌ویژه در میان دانش‌آموزان، جامعه را به سمت بی‌ثباتی اجتماعی و امنیتی ببرند.
وی خاطرنشان کرد: سازمان بسیج دانش‌آموزان و فرهنگیان کشور وظیفه دارد با برنامه‌ریزی و آگاه سازی 16 میلیون دانش‌آموز و فرهنگی سراسر کشور، انسان هم‌تراز انقلابی را تربیت کرده و با فتنه‌های دشمنان مقابله کند.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج به تهدیدهای پیش روی حکومت دینی اشاره کرد و افزود: حکومت دینی به دو تهدید درونی و بیرونی مواجه است که راهبرد دشمن در این زمینه به استضعاف کشاندن جامعه و در نهایت ایجاد ذلت در آنان است اما امانت بزرگ الهی این است که مستضعفان را به حاکمیت روی زمین می‌رساند.
وی درباره تهاجمات دشمنان در 30 دهه از انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمنان در دهه اول انقلاب اسلامی با راهبرد ساختارشکنی، کودتا و جنگ کتمان کردند که می‌توانند انقلاب را در نطفه خفه کنند اما با شکست روبرو شدند.
طائب افزود: در دهه دوم انقلاب اسلامی دشمنان نیز با تهاجم فرهنگی و سیاسی و راهبرد تغییر رفتار حاکمان سعی کردند، انقلاب را نابود کنند اما با عنایت الهی این انقلاب با شتاب به حرکت خود ادامه می‌دهد.
وی گفت: در دهه سوم انقلاب نیز حدود 60 نفر از تئوریسین‌های آمریکایی راهبردی را تعیین کردند تا دهکده جهانی را به ریاست آمریکا تشکیل دهند اما به سرعت زمین‌گیر شدند.
معاونت فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان هم‌اکنون در دهه چهارم این انقلاب تلاش می‌کنند با راهبرد براندازی نرم فضای جهان را به راهبرد بین‌المللی خود تبدیل کنند و با به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی و تحریم آن را سرنگون سازند اما ملت ایران همواره در مقابل این تهدیدها ایستادگی می‌کند.
وی ادامه داد: دموکرات‌ها با شعار تغییر وارد صحنه بین‌المللی شدند اما در اوایل کار با معضلات اجتماعی روبه رو شدند که این معضلات به امنیتی تبدیل شد.
فرمانده نیروی مقاومت بسیج گفت: غرب اکنون تلاش می‌کند که مردم را در مقابل مردم و نخبگان کشور را در مقابل نخبگان قرار دهند و با دولت‌سازی و ملت‌سازی سعی می‌کنند مهار داخلی آنان تحقق یابد اما ملت همواره ایستادگی می‌کنند.
طائب تصریح کرد: باید وضع موجود کشور را شناسایی کنیم و در راستای پیشبرد اهداف سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان حرکت کنیم.
انتهای پیام

/ 0 نظر / 3 بازدید