رئیسی:برای حضور در کابینه دهم با من صحبتی نشده است

خبرگزاری فارس: معاون اول قوه قضاییه گفت: برای تصدی پست وزارت اطلاعات و یا حضور در کابینه دهم با بنده هیچ‌گونه صحبتی نشده است.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضاییه عصر امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران ایسنا و فارس در خصوص مذاکره رئیس بعدی قوه قضاییه با وی برای تصدی پست‌های کلیدی گفت: اجازه بدهید تا رئیس قوه قضاییه بعدی مستقر و منصوب شود و سپس در این خصوص سؤال کنید.
وی افزود:‌وقتی رئیس قوه قضاییه بعدی خودشان منصوب شدند طبیعتاً در آن زمان این مباحث قابل طرح است ولی در خصوص حضور خودم در دستگاه قضاییه بعدی باید بگویم که این موضوع بستگی به انتخاب رئیس بعدی قوه قضاییه دارد.
معاون اول قوه قضاییه در خصوص اینکه آیا با شما مذاکراتی برای حضور در کابینه و یا تصدی وزارت اطلاعات از سوی احمدی‌نژاد صورت گرفته است یا خیر تأکید کرد: در خصوص وزارت اطلاعات با بنده صحبتی نشده است و در مورد حضورم در کابینه دهم هم با بنده هیچگونه صحبتی انجام نشده لذا تا چند روز آینده صبر کنید همه چیز مشخص خواهد شد.
رئیسی درباره هیئت سه نفره پیگیری وقایع اخیر که اخیراً به دستور رئیس قوه قضاییه تشکیل شده است گفت: آیت‌الله دری‌ نجف‌آبادی مسئول اظهار نظر در این خصوص است و اگر نواقصی در موضوعات وجود داشته باشد در هیئت مطرح شده و اطلاع‌رسانی لازم هم صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 5 بازدید