همدردی برادرخوانده های تروریست

پس از تصرف پایگاه اشرف (مقر گروهک تروریستی منافقین) توسط ارتش و نیروهای امنیتی عراق، گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی در بیانیه ای با ابراز همدردی با برادران و همتایان تروریست خود، دولت عراق را تهدید به تلافی کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور) در این بیانیه آمده است: «جنبش مقاومت از دولت عراق می خواهد به حقوق انسانی ساکنان اشرف احترام بگذارد و از اقدامات ضد بشری و ضد انسانی خودداری کند»!
این گروهک تروریستی در ادامه بیانیه خود با محکوم کردن اقدام دولت عراق از تمامی سازمان های اپوزیسیون با هر دیدگاه و ایده ای می خواهد که در برابر این جنایت(!) موضع گیری نمایند.
گروهک عبدالمالک ریگی در پایان با ابراز همدردی با همتایان تروریست خود ضمن تسلیت این حادثه از ایزدمنان برای آنان مغفرت و رحمت آرزو کرده است!!
گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی در حالی دم از حقوق بشر و اقدامات انسانی می زند که همانند گروهک کوردل منافقین طی سال های گذشته دست خود را به خون تعدادی از هموطنانمان آلوده کرده و هر آن اگر فرصت مهیا شود با نهایت قساوت و بی رحمی هر جرمی را مرتکب می شوند.
همچنین رئیس گروهک تروریستی ریگی که عامل جنایات بسیاری در ایران است به دفاع از آزادی در رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس پرداخت.
عبدالمالک ریگی که بارها از سوی سران کاخ سفید مورد تمجید قرار گرفته است در گفت وگو با شبکه العربیه وابسته به دربار سعودی مدعی شد در همه جهان حتی در آمریکا، انگلیس و اسرائیل مردم در دفاع از مذهبشان آزادند(!) ولی سنی ها در ایران از ساده ترین حقوق محروم هستند.
وی که عامل قتل عام بی رحمانه و ناجوانمردانه بسیاری از مردم بی گناه از جمله مسافران اتوبوس و آدم ربایی با هدف باجگیری است در ادامه مدعی شد مسئولیت گروهش دفاع از حقوق سنی ها در ایران است!
این ادعاهای ریگی که ترجمان خواست اربابان غربی اش مبنی بر تشدید اختلافات مذهبی و قومی در ایران است در حالی صورت گرفته که برادران سنی و شیعه سالهاست با حفظ احترام به عقاید یکدیگر در استان های مختلف کشور به زندگی آرام خویش مشغولند و بارها نیز از جنایات عناصر مزدوری چون ریگی ابراز برائت کرده اند.
گفتنی است به دلیل جنایات فراوان عبدالمالک ریگی و رابطه فاش شده وی با موساد، بسیاری از علمای اهل سنت نیز وی را طرد کرده و از جنایات او ابراز برائت کرده اند.

/ 0 نظر / 3 بازدید