القدس العربی: سخنان رهبر ایران شاهدی بر جنگ روانی اسرائیل است

ک روزنامه فرامنطقه ای با اشاره به شکست روانی اسرائیل علیه ایران نوشت: یکی از شواهد شکست این جنگ روانی، سخنان اخیر رهبر ایران است که اعلام کرد اسرائیل غده سرطانی است که باید ریشه کن شود.
به گزارش فارس، روزنامه فرامنطقه ای «القدس العربی» در سرمقاله اخیر خود با اشاره به تهدیدهای پیاپی رژیم صهیونیستی علیه ایران، آن را جنگ روانی توصیف کرد که تاکنون شکست خورده است.
القدس العربی نوشت: مسئولان اسرائیلی تلاش می کنند که نشان بدهند موضعشان درباره برنامه هسته ای ایران هنوز تغییر نکرده است و دائما سخنان گذشته خود را درباره گزینه نظامی علیه ایران تکرار می کنند.
القدس العربی تصریح کرد: چنین سخنان متناقضی، با دو هدف گفته می شود؛ نخست: جنگ روانی علیه ایران و واداشتن تهران به پذیرفتن مشوق های آمریکا و عقب نشینی از برنامه هسته ای خود پای میز مذاکره و دوم: منحرف کردن افکار عمومی دنیا از هر مسئله ای مرتبط با اسرائیل و متمرکز کردن آن بر تاسیسات هسته ای ایران.
این روزنامه فرامنطقه ای نوشت: سفر پنهانی اخیر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل به روسیه که به بهانه متقاعد کردن این کشور به عدم فروش سامانه موشکی «اس 300» انجام شد نیز در خدمت هدف نخست بود که وانمود کنند که حمله نظامی به ایران حتمی است.
بنابر این گزارش، رهبران روسیه ممکن نیست که سیاست های خود را در خصوص فروش چنین سامانه ای به ایران آنهم به دلیل خوشایند اسرائیل تغییر بدهند زیرا تصمیم فروش چنین موشک هایی سیاستی است که روسیه پس از مطالعه و رایزنی و تأنی بسیار اتخاذ کرده است.
القدس العربی با بیان اینکه روسیه فروش سلاح اسرائیلی را به گرجستان فراموش نکرده است و به سادگی تحت تاثیر تحریک های اسرائیل قرار نمی گیرد نوشت: به نظر می رسد جنگ روانی اسرائیل علیه ایران به اهداف خود نرسیده است. دولت ایران همچنان غنی سازی اورانیوم را ادامه می دهد و بر برنامه هسته ای خود خارج از مذاکره با آمریکا و متحدان غربی آن پافشاری می کند.
القدس العربی افزود: سخنان ( آیت الله) «سیدعلی خامنه ای» رهبر ایران یکی از شواهد مهم شکست جنگ روانی اسرائیل علیه ایران است زمانیکه تاکید کرد که اسرائیل غده سرطانی است که باید آن را از ریشه کند.
این مقاله در تحلیل سخنان رهبر ایران درباره رژیم صهیونیستی آن را تایید سخنان «محمود احمدی نژاد» رئیس جمهوری ایران در انکار هولوکاست و نابودی رژیم صهیونیستی ارزیابی کرد.
این روزنامه فرامنطقه ای در پایان تاکید کرد: اسرائیل در بحرانی خطرناک به نام ایران و دوری کردن جهانیان از سیاست های تجاوزکارانه به سر می برد و شاید تلاش کند با خلق جنگ علیه ایران از آن خارج شود ولی قطعا خود را خواهد سوزاند زیرا ایرانی ها بر اساس حقی که طبق قوانین بین المللی و شریعت دینی دارند از خود دفاع خواهند کرد.

/ 0 نظر / 3 بازدید