جریان فتنه برای پیروزی در انتخابات به رسانه های بیگانه متوسل بود

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب گفت: جریان فتنه برای پیروزی در انتخابات متوسل به رسانه های بیگانه و غیر قانونی دشمن شده بود که با عدم اقبال مردم روبرو شد.


معصومه ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: کسانی که خودشان را در چارچوب نظام می‌بینند و از ولی فقیه پیروی می‌کنند هیچ گاه بازیچه دشمنان قرار نمی‌گیرند.
وی با اشاره به استفاده حداکثری جریان شکست‌خورده در انتخابات از رسانه‌های غیر قانونی دشمن بیان داشت: جهان غرب با توجه به آرایش سیاسی کشور که به نفع اصول گرایان‌ بود و منافع آنها را تضمین نمی‌کرد در صدد اعمال نفوذ در انتخابات بود.
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اضافه کرد: در 16 ساله دوران سازندگی و اصلاحات با عناصری رو به رو شدیم که در صدد ایجاد جامعه مدنظر غرب بودند که با هوشمندی مقام معظم رهبی و مردم این تئوری شکست خورد.
وی در ادامه ابراز داشت: با توجه به این حرکات فتنه‌برانگیز علیه اصول نظام مردم در انتخابات گذشته به جناح اصولگرا رای دادند و آنها را امین خود دانستند.
ابراهیمی تصریح کرد: اختلاف نظر بین جبهه اصلاحات برای کاندیداهای مستقل این جبهه وجود داشت اما هدف واحد آنها که همسو با غرب بود حذف اصولگرایان در انتخابات بود.
وی افزود: ابزاری که جریان سبز برای پیروزی در انتخابات از ‌آن بهره‌برداری کرد رسانه‌های غیرقانونی دشمن بود.
این فعال سیاسی اصول‌گرا گفت: بهره‌برداری و همکاری با رسانه‌های ضد اسلام و نظام موجب شد که جبهه شکست خورده در انتخابات در بین مردم جایی نداشته باشند.

/ 0 نظر / 3 بازدید