ناخرسندی رسانه‌های دوم‌خردادی از پاسخ هوشمندانه وزیر ارشاد

پاسخ هوشمندانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به یک پرسش شیطنت آمیز درباره انتشار مطالب انتقادی درباره رویکرد انتخاباتی حسن خمینی بازتاب وسیعی در رسانه های داخلی داشت.

به گزارش ایرنا در اقدامی هماهنگ سایت‌های زنجیره‌ای اصلاح طلب خبری را با تیتر "انتقاد وزیر ارشاد از مطاب ایرنا علیه نوه امام" منتشر کردند اما بر خلاف معیارهای علمی حاکم بر کار حرفه ای رسانه ای، لید خبر دقیقا بر خلاف جهت‌گیری تیتر آن نوشته شده است.
این رسانه ها که ظاهرا اشتیاق زیادی برای "مچ‌گیری" از ایرنا دارد، در لید خبر مذکور این‌گونه نوشته اند: "وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توهین‌های صورت گرفته از سوی خبرگزاری دولت به نوه بنیانگذار انقلاب را صرفاً انتقاد خواند."
بازتاب پاسخ هوشمندانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سئوالی شیطنت‌آمیز درباره نقد رویکرد انتخاباتی سید حسن خمینی در ایرنا آنقدر این رسانه‌ها را شاکی کرده است که "مصلحت" دیده اند به جای انتشار واقعیت به ترفند قدیمی خود، "خبرسازی" روی بیاورند.
دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران پارلمانی مبنی بر توهین آمیز بودن مطالب منتشره در ایرنا راجع به رویکرد سیاسی و انتخاباتی سید حسن خمینی گفته بود که این مطالب توهین آمیز نبوده و صرفا نقد بوده است.
/ 0 نظر / 3 بازدید