مجتبی شاکری :برخی از خواص نسبت به عملکرد خود بازبینی کنند

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: حقیقت مسیر خود را ادامه می‌دهد و خواص جامعه نیز باید با گذری به آنچه در دادگاهها رخ داد بازبینی نسبت به عملکرد خود داشته باشند.


مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با تاکید بر اینکه واقعیاتی که همه در فتنه بعد از انتخابات به آن اذعان دارند، این است که قسمتی ناشی از تحریکات خارجی و قسمتی دیگری از آن مربوط به اقدامات برخی خواص بود، افزود: یک جریان برنامه‌ریزی شده سبب شد که جامعه دچار مشکل شود.بنابراین افشای لایه‌های مختلف این ماجرا و پرده‌برداری از این جریان سبب دفاع از حقوق مردم می‌شود.
وی با بیان اینکه ماجرای فتنه اخیر به گفته مقام معظم رهبری در گذشته نیز می‌خواست رخ بدهد، با انتقاد از عدم برگزاری دادگاه‌های متهمان اغتشاشات اخیر، گفت: بسیاری از هواداران جریانات اخیر با شنیدن اعترافات متهمان در دادگاه نسبت به وضعیت جامعه آگاهی پیدا کرده و به مسیر اصلی بازگشته‌اند، لذا روشن شدن ابعاد این موضوع دارای اهمیت ویژه‌ای است.
شاکری با تاکید بر اینکه باید اجازه دهیم جریانات فتنه درجامعه نمایان شود، افزود: حقیقت مسیر خود را ادامه می‌دهد، و خواص جامعه نیز باید با گذری به آنچه در دادگاه‌ها رخ داد بازبینی نسبت به عملکرد خود داشته باشند.

/ 0 نظر / 3 بازدید