مخلان امنیت جامعه هیچگاه ایمن نخواهند بود

سردار " احمد رادان" جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: مخلان امنیت اجتماعی هیچگاه فضای ایمنی در جامعه نخواهند داشت و برخورد با آنان وظیفه ذاتی نیروی انتظامی است.
   
به گزارش ایرنا، وی در حاشیه صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان تهران درکرج در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده از هرگونه اغتشاش و ناآرامی جلوگیری خواهیم کرد و به زودی تکلیف افراد دستگیر شده نیز توسط مراجع قضایی روشن خواهد شد.

وی اظهار داشت: هیات تحقیق اقدامات و پیگیریهای مناسبی در خصوص بازداشتگاه کهریزک انجام داده است و باماموران خاطی نیروی انتظامی که قصور و کوتاهی در وظایف خود داشته اند برخورد قضایی و انضباطی شده است.

وی گفت: باوجود این عده ای می خواهند با طراحی مسایلی، تلاش نیروی انتظامی را در حالت یاس و نا امیدی قرار دهند که باید تاکید کنم اینگونه مسایل در عزم و اراده نیروی انتظامی در اجرای قانون، ایجاد امنیت و برقراری ارامش برای مردم هیچ خللی ایجاد نخواهد کرد.

رادان افزود: این هم طبیعی است که هر فرمانده و یا مدیر بعد از هر عملیاتی نقاط ضعف و قوت خود را مورد توجه و دقت قرار داده و نقصهای احتمالی را برطرف کند.

وی اظهار داشت: توسعه تجهیزات و تقویت نیروی انسانی، تشکیل فرماندهی مرزبانی بخصوص درمرزهای جنوب شرقی و شمال غرب کشور، تقویت و ایجاد واحدهایی درمناطق مستعد ناارامی و جرم خیز از اولویتها و تمهیدات پیش بینی شده نیروی انتظامی درسال جاری است.

/ 0 نظر / 3 بازدید