نجار: مکر و حیله دشمنان در حوادث اخیر بر ملا شد

خبرگزاری فارس: وزیر کشور با اشاره به اینکه نظام همواره صلابت خود را حفظ خواهد کرد، گفت: در حوادث اخیر به خوبی مکر و حیله دشمنان بر ملا شد.‌


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مصطفی محمدنجار پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار قم که در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد با بیان اینکه استان قم با وجود حرم مطهر حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران، وجود حوزه‌های علمیه، وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، بهره‌مندی از زیرساخت‌های فرهنگی، حضور مراجع عظام تقلید دارای ظرفیت‌های بسیاری است،‌ گفت: باید در این استان برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم اقدامات مهمی از جمله تامین آب مورد نیاز، جلوگیری از پیشروی کویر، توسعه استان در بخش خدمات‌رسانی به مردم و گسترش آموزش عالی، دستیابی به سیمای کالبدی توسعه یافته و... انجام شود.
وی در ادامه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری سال جاری از سوی ایشان به عنوان سال اصلاح الگوی مصرف اظهار داشت: مدیران در رده‌های مختلف باید به این فرمایش مقام معظم رهبری توجه بیشتری داشته باشند چرا که امروز یکی از نگرانی‌های مهم کشور بهره‌‌وری پایین است.
وزیر کشور با اشاره به آغاز دهه چهارم انقلاب به عنوان دهه پیشرفت و عدالت گفت: دولت برای احیای ارزش‌های اسلامی و دینی تلاش گسترده‌ای دارد و شعار عدالت و توجه به محرومان را همواره سرلوحه برنامه‌های و فعالیت‌های خود قرار داده است.
وی تاکید کرد: دولت از کارگزاران خود در تمام نقاط کشور می‌خواهد که توجه به مردم و محرومین را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.
نجار با اشاره به رویکرد عدالت‌محوری دولت تاکید کرد: دولت و مسئولان در سایه‌ انجام کارهای مهم باید به مردم هم توجه ویژه‌ای داشته باشند.
وی گفت: دولت مصمم است که به شعارهایش جامه عمل بپوشاند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
وزیر کشور در بخش با اشاره به حوادث اخیر کشور تصریح کرد: در حوادث اخیر مشخص شد که دشمنان چه طراحی‌هایی کرده بودند و در طول 30 سال گذشته چه فریبکاری‌هایی را انجام دادند و به خوبی در این حوادث مکر و حیله دشمنان بر ملا شد.
وی گفت: نظام اسلامی ایران در طول این سال از گردنه‌های سخت و دشواری عبور کرده است و در سایه عنایت حضرت ولیعصر این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

/ 0 نظر / 3 بازدید