سوسن کشاورز: در ستاد انتخاباتی موسوی هیچگونه فعالیتی نداشته‌ام

خبرگزاری فارس: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با تکذیب اخبار منتشره در خصوص فعالیت وی در ستاد انتخاباتی موسوی گفت که طرح این شایعه در راستای اختلاف افکنی در جبهه اصولگرایان صورت گرفته است.


سوسن کشاورز گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهار داشت: معمولا جریانات مخالف برای تخریب شخصیت و چهره انقلابی نیروهای مومن و اصولگرا از هر وسیله ای استفاده می‌کنند و حتی اگر بتوانند، با شایعه پراکنی نیروهای اصولگرا را در مقاطعی به خود منتسب می‌کنند تا در بین جریانات اصولگرا شکاف و اختلاف ایجاد کنند.
وی افزود: بنده همواره از نیروهای اصولگرا هستم، اما شما بدون هیچ سابقه‌ای مشاهده می‌کنید که از طریق سایت‌های وابسته به گروه‌های خاص که بدون ذکر هیچ‌گونه مدرک و استنادی مرا جزء فعالان ستاد [انتخاباتی] موسوی معرفی می‌کنند.
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: مخالفان برای تخریب افراد به شیوه‌های مختلفی دست می‌زنند و اکنون که نتوانسته اند در خصوص مسائل علمی و توانمندی اینجانب مطلبی بیان کنند، این موضوع را دستاویز قرار داده اند.
کشاورز در پایان متذکر شد طراحان شایعه فعالیت وی در ستاد انتخاباتی موسوی از این طریق قصد دارند به دو هدف عدم رای اعتماد در مجلس و دولت و دیگری تخریب و حذف نیروهای مومن و اصولگرا دست یابند و بر همین اساس باید بسیار مراقب بود و دقت لازم را در تصمیم گیری‌ ها داشت.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 3 بازدید