طرح‌های آشتی ملی با هدف القای وجود بحران در کشور مطرح می‌شود

ماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: جریانی که درصدد ایجاد تنش در کشور بوده و اختلافات درونی کشور را بحران قلمداد می کند، امروز با طرح مسائلی مانند آشتی ملی و راه حل برون رفت از بحران سعی در القای وجود ناآرامی در کشور دارد.
سید محمد علی موسوی مبارکه در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: نباید حقی مبنی بر مذاکره و ارائه طرح برای کسانی که عامل اغتشاش در کشور بودند قائل شد و تنها باید با محاکمه عاملان اصلی اغتشاش حقوق مردم را تأمین کرد.
وی گفت: کسانی که قبل از برپایی انتخابات با نامه‌نگاری‌ها سعی در القای ناامنی داشته‌اند بی شک خود عاملان اصلی فتنه و ناآرامی بودند و هم اکنون نیز با زیرکی و فریب افکار عمومی قصد دارند چهره تخریب شده خود نزد مردم را بازسازی کنند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: نمی دانم چگونه کسی که بعد از 20 سال دوری از سیاست به یکباره خود را منجی کشور اعلام و ادعا می کند که قرار است با بی قانونی مقابله کند چرا روند دیگری را در پیش می گیرد و با تحریک افکار عمومی در کشور شورش و اغتشاش برپا می کند.
موسوی ادامه داد: همه در برابر قانون مساوی هستند و تمام مجرمان و عوامل اغتشاش باید به مجازات اعمال خود برسند و مردم در انتظار اعلام محکومیت موسوی و کروبی و دیگر عواملی که هنوز محاکمه نشده‌اند، می باشند.

/ 0 نظر / 3 بازدید