عضو کمیسیون امنیت ملی در نامه سرگشاده به رئیس قوه قضاییه :

بدون اغماض به تخلفات آقازاده های برهم زننده امنیت مردم رسیدگی شود

خبرگزاری فارس: زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه اعلام کرد: وقت آن است که بدون اغماض به تخلفات آقازاده های برهم زننده امنیت مردم و تخلفات دانشگاه آزاد رسیدگی شود.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، متن کامل این نامه بدین شرح است:

ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله لاریجانی
آغاز مسئولیت جنابعالی در جایگاه برقراری عدل و داد در نظام اسلامی بی تردید جایگاهی بس حساس و مسئولیتی گران که در صورت تحقق عدالت حتی بطور نسبی و گرفتن حق مظلوم از ظالم این جایگاه مطمئنا رفیع خواهد بود و بر درجات خواهد افزود.
اکنون که امیدواری مردم حق جو و حقیقت طلب در نظام اسلامی به این جایگاه بلند عدالت گستر می باشد،شایسته است برخوردی جدی و متناسب با تخلفات متخلفین و قانون گریزان کوته بین صورت گیرد. کوته همتانی که منافع گذرای مادی بر ایشان مهم تر از اعتلا و تعالی کشور و آینده مردم عزیز و وفادار به نظام و انقلاب و آینده فرزندان این مرز و بوم است.
همانگونه که مستحضرید عدم برخورد با این نوع نگاه و اقدامات سودجویانه تا بحال ضربات سنگینی بر نظام و کشور عزیزمان وارد آورده که کمترین آفت آن بی اعتمادی مردم به حقانیت نظام اسلامی می باشد و مسلما یکی از علل و ریشه های ناآرامی های بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری همین مسامحه با صاحبان زر و زور و انحصار طلبان در طول سالیان متمادی بوده است.
انحصار طلبانی که همواره خود را وارث ثروتهای ملت دانسته اند و در حاشیه امن ناشی از این مسامحه عمررا به راحتی و خوشی طی نموده اند. اکنون وقت آن رسیده که بعد از این همه هزینه کرد نظام به تخلفاتی از این دست بدون اغماض رسیدگی گردد.
جناب آقای لاریجانی، تخلفات دانشگاه آزاد و ریاست آن و چنگ اندازی تودرتوی خانواده ایشان به املاک این دانشگاه از همین سنخ می باشد که البته به دلیل فشار افکار عمومی و نخبگان سیاسی و جنبش دانشجویی تا انداره ای برملا شده است .ایشان در حرکتی جدید و غیر اخلاقی این املاک را به سان ملک شخصی وقف نموده اند تا چهره ای خیرخواهانه و خیرمأبانه به خود گیرند.
تنها، دیدن فیلم تعرض عوامل این دانشگاه به خانواده محترم هادوی و زمین های حصارک ... گویای حقایقی بسیار دردناک است که مطمئنا انسان آزاده و سلیم النفسی چون حضرتعالی تاب و طاقت دیدن این صحنه های مشمئز کننده را نخواهید داشت و جالب تر و صد البته دردناکتر آنکه جسارت انجام این همه اقدامات را با سوء استفاده ها از ثروتهای مردم به دست آورده است.
ریاست محترم قوه قضائیه آیا وقت آن نرسیده که عده ای از حاشیه امن بیرون آیند و همه در مقابل جایگاه عدل و ترازوی عدالت با یک میزان سبک و سنگین گردند.
آقازاده هایی که از بیت المال سوء استفاده ها داشتند و از قِبَل همین سوء استفاده ها به خود جرأت دادند تا برای دست یافتن به رویای دستیابی به قدرت برای برهم زدن نظم عمومی و امنیت مردم پول خرج نمایند و بر آتش بلوا و آشوب بدمند و حتی در این راستا از سامان دادن به اراذل و اوباش در تعرض به اموال و جان مردم نگذشتند.

/ 0 نظر / 3 بازدید