استانداری طی نامه به تمامی دستگاها خواستار شد :

استانداری تهران خواستار هماهنگی دستگاهها برای ملاقات باخانواده های آسیب دیده پس از انتخابات شد
معاون سیاسی استانداری تهران، گفت:به منظور برنامه ریزی برای سرکشی و ملاقات با خانواده های آسیب دیده از حوادث پس از انتخابات، ار برخی دستگاههای اجرایی خواسته ایم قبل از هرگونه اقدامی با استانداری هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

"صفر علی براتلو" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: نامه ای به برخی نهادها و دستگاهها از جمله هلال احمر، بهزیستی ، شهرداری تهران و شورای اسلامی شهر تهران ارسال کرده ایم تا در این خصوص با استانداری هماهنگی کنند.
به گفته معاون استاندار تهران، هدف از ارسال این نامه این بوده تا در مورد ملاقات و بازدید خانواده های آسیب دیده از حوادث پس از انتخابات، حقی از کسی ضایع و اجحافی صورت نگیرد و بتوان با برنامه ریزی برای ملاقات با این خانواده ها به طور مساوی عمل کرد.
براتلو با اشاره به انعکاس برخی مطالب در برخی رسانه ها و پایگاههای خبری ، گفت: برخی اخبار که در روزهای گذشته از سوی برخی سایت ها منتشر شده مبنی بر اینکه ، معاونت سیاسی استانداری تهران، با ارسال نامه ای به شورای شهر تهران ، خواستار توقف ملاقات آنها با خانواده های آسیب دیده شده، صحت ندارد.
برخی رسانه ها و پایگاههای خبری پیشتر و به نقل از یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران که نامش ذکر نشده ، از ارسال نامه ای توسط معاونت سیاسی استانداری تهران خبر دادند که در آن از شورای شهر خواسته شده از انجام ملاقات با خانواده های آسیب دیده پس از انتخابات به دلیل آنچه عدم شرح وظایف و مسوولیت این شورا ، خوانده شده، خودداری کنند.
همچنین "مهدی چمران" رییس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه نشست اخیر این شورا ، ارسال نامه از سوی استانداری را تایید اما به محتویات ان اشاره نکرده است.

/ 0 نظر / 3 بازدید