رمضان زاده: انتخابات در مسیر قانونی و درست انجام شد

خبرگزاری فارس: متهم دادگاه انقلاب مخملی در بخشی از اعترافات خود گفته است: هرطور به مسئله انتخابات نگاه می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که انتخابات در مسیر قانونی و درست انجام شده و پذیرش آن برای همه تکلیف قانونی است و نباید درآن شبهه ایجاد کرد.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عبد الله رمضان زاده در متن اعترافات خود در خصوص تماس و مراوده با اساتید خارج از کشور و دریافت گزارشهای اینترنتی دانشگاههای معتبر که بعضی از آنها برای بعضی از کشورها مثل ایران صفحه مخصوص ایجاد می‌کنند و آخرین تحلیل های خود را روی شبکه اینترنت می‌گذارند، ضمن ابراز برائت نسبت به بخشهای مهمی از مفاد سند راهبردی حزب، در مورد بعضی بخشهای سند مذکور می نویسد: این نظریه بنظر من کاملاً غلط است و چنین تحلیل هایی خلاف مرامنامه و بیانیه موسسان حزب است.
وی با قرائت متن سند حزب مشارکت می‌افزاید: من این تحلیل حزب را قبول ندارم و این تخلف صریح حزبی است و غیر قابل پذیرش و فاقد وجاهت است این تحلیل بسیار مغشوش ، ناچسب و غیر منطبق بر واقعیت است.
قائم مقام حزب مشارکت در اعترافات خود در خصوص منظور مورد نظر حزب از مردم سالاری تمام عیار می‌نویسد: من از مردم‌سالاری تمام عیار آن چیزی که می‌فهمم دمکراسی بی قید و شرط و یا حتی غیر دینی است.
رمضان زاده می‌افزاید: هرطور به مسئله انتخابات نگاه می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که انتخابات در مسیر قانونی و درست انجام شده و پذیرش آن برای همه تکلیف قانونی است، نباید درآن شبهه ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه به هیچ وجه شرایط ایران قابل قیاس با کشورهایی که در آن انقلاب رنگین رخ داده نیست گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر نشانه عملی اعتماد به نتیجه مشارکت سیاسی در کشور پس از 30 سال است. ما باید بخاطر تحلیل غلط از مردم عذرخواهی کنیم، چون قبلاً به مردم گفتیم اگر مشارکت حداکثری شود، ما پیروزیم، ولی حالا که مشارکت حداکثری شد ما پیروز نشدیم، بنابر این تحلیل ما اشتباه بود و ازاین بابت باید عذرخواهی کنم.
انتهای پیام/ذ

/ 0 نظر / 3 بازدید