ملک محمدی:خیانت موسوی با یک انتقاد او از جریان سبز فراموش نمی شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: خیانتی که میر حسین موسوی به انقلاب و نظام کرد با یک موضع گیری و انتقاد او از جریان سبز از اذهان پاک نمی شود.

حسن ملک محمدی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: متاسفانه تصمیمات واقدامات ناخردانه میر حسین موسوی پس از انتخابات ریاست جمهوری لطمات جبران ناپذیری را به نظام و انقلاب اسلامی وارد کرد.
وی ادامه داد: بر همین اساس او نمی تواند با انتقاد از رفتار و اعمال جریان سبز اعمال مجرمانه خودش را به دست فراموشی بسپارد میر حسین موسوی باید به طور واضح و صریح نسبت به رفتار و سوءنیت خودش ابراز پشیمانی کند.
این نماینده مجلس می گوید: ما دیگر نمی توانیم به حرفها و نظرات میر حسین موسوی اعتماد کنیم وی باید در عمل خود را ملتزم به نظام و ولی فقیه بداند.
ملک محمدی تاکید کرد: میر حسین موسوی باید همچون متهمین کودتای مخملی به طور واضع و قاطع به جرائم خود اعتراف کند وی بایدیک موضع گیری شفاف و علتی بگیرد.
وی اضافه کرد:نظام و ملت ایران به دلیل اقدامات غیر منطقی میر حسین موسوی ضربه خورده است و این ضربه باعث شاد شدن دشمنان انقلاب و کشور شد.
ملک محمدی در پایان خاطر نشان کرد: با یک موضع گیری نمی توان میر حسین را بخشید او باید به طور شفاف اعمال 4 ماه گذشته خود و طرفدارانش را محکوم کند.
/ 0 نظر / 3 بازدید