کارگزاران انقلاب مخملى پیاده نظام دشمن بودند

فرمانده نیروى دریایى سپاه با اشاره به اینکه انقلاب مخملى هدف حذف بسیارى از ارکان نظام چون ولایت فقیه و شوراى نگهبان را در سر مى پروراند،   اظهار داشت:   کارگزاران انقلاب مخملى،   اشغال کشور توسط غرب را دنبال مى کردند.

به گزارش فارس، دریادار مرتضى صفارى،   پروژه انقلاب مخملى را سناریوى از پیش تعیین شده آمریکا    خواند و با یادآورى واقعه حکومت معاویه در دوران امام على (ع) خاطر نشان کرد:   اگر حزب الله مقاومت نمى کرد و سپاه پاسداران در مقابله با اغتشاشگران وارد عمل نمى شد،   چنین تاریخ تلخى دوباره تکرار مى شد. وى با بیان اینکه عزت و ذلت انسان ها در گرو خلوص،   تسلیم و عبودیت در پیشگاه الهى است،   پیروزى دولت دهم را نتیجه خواست و اراده الهى خواند و خاطر نشان کرد:   ولایت فقیه در زمان غیبت معصوم (ع) میزان الهى بودن و عبودیت است و ایستادن عده اى در مقابل این حقیقت در واقع ایستادن در مقابل راى و اراده خداوند است.
صفارى درادامه از خدامحورى،   دین مدارى،   ولایت و تکلیف محورى به عنوان شاخصه هاى پاسدارى یاد کرد و بر تلاش همه جانبه در جهت دستیابى به اهداف عملیاتى مشخص شده نیروى دریایى سپاه توسط فرمانده معظم کل قوا تاکید  کرد.

/ 0 نظر / 3 بازدید