تازه‌ترین تصمیم "مرد خاکستری " تشکیل جی 7 برای فرار از نتایج اعترافات

خبرگزاری فارس: مرد خاکستری اصلاحات که در فضایی امن مشغول ایجاد اختلال در فضای کشور است در تازه ترین تز خود به بازسازی گروه های از هم پاشیده اصلاح طلب پرداخته است.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، جهان نوشت؛ "خ " که با تشکیل لژ خاکستری عملا هماهنگی و مدیریت اغتشاشات را بر عهده داشته است پس از رسوایی اعترافات هم کیشان خود در دادگاه ایده تشکیل "جی 7 " را به اصلاح طلبان داده است. بر این اساس، هفت گروه "مجمع روحانیون، سازمان مجاهدین انقلاب، حزب مشارکت، حزب کارگزاران، حزب کار، مردم سالاری و حزب همبستگی " از این پس با برنامه هایی منظم به رتق و فتق امور اصلاح طلبان خواهند پرداخت .
در اولین گام از سلسله برنامه های جی 7 با توجه به رسوایی به بار آمده از اعترافات دستگیر شدگان بر خلاف نوشته ها و مواضع جسته وگریخته نویسندگان و سایت های حامی اصلاح طلب که به انتقاد از کسانی چون محمد علی ابطحی پرداخته بودند،مقرر شد این گروه پس از آزادی سران اغتشاش از زندان به تجلیل از زحمات دستگیر شدگان پرداخته و حتی در جلسات خصوصی نیز از آنها انتقاد نکند. در این جلسه تصمیم گرفته شده که در ایام بازداشت به خانواده های این زندانیان نیز سرکشی ویژه شده و از آنان دلجویی شود.
این رویکرد از آن رو دنبال می شود که با این حربه نشان داده شود این اعترافات تحت فشار انجام شده و ما با آن مخالفیم و ضمناً از خود چهره ای دموکراتیک و در نهایت آرامش به نمایش بگذارند.
اما در تصمیم دیگر این جلسه، مقرر شد جلسات صبحانه اصلاح طلبان که دو سالی است هر دو هفته یک بار و روزهای پنج شنبه در منزل یکی از شرکت کنندگان برگزار می شود پس ازمدتها تعطیلی باز به راه افتاده و به زودی با اضافه شدن چهره های جدید به کار خود ادامه خواهد داد. در این جلسات چهره هایی چون: موسوی لاری، محمد صدر، رضا خاتمی، دهاقانی، نعیمی پور، خانیکی، حسین باقری، آرمین، ابطحی، تاج‌زاده، امین زاده، شریعتی، عرب سرخی و میردامادی شرکت می کردند.

/ 0 نظر / 3 بازدید