توصیه دوستانه احمدی‌نژاد به مجری شبکه رادیویی NPR آمریکا

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور کشورمان در حاشیه گفت‌وگو با مجری شبکه رادیویی NPR آمریکا دوستانه به او توصیه کرد از طریق این رادیو مسائل مربوط به فلسطین را برای افکار عمومی تشریح کند.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به نیویورک، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان که صبح امروز پنجشنبه به وقت نیویورک با مجری شبکه رادیویی NPR آمریکا گفتگو می‌کرد پس از پایان گفتگو خطاب به مجری این رادیو گفت: شما مجری خوبی هستید و رادیوی شما هم شبکه خوبی است و شنوندگان فراوانی دارد.
وی که از مجری شبکه مذکور خواست کمک کند تا مسائل اصلی جهان طرح و حل شود یکی از این مسائل مهم را موضوع فلسطین عنوان کرد.
رئیس جمهور به مجری شبکه رادیویی NPR دوستانه توصیه کرد: سئوالاتی که در خصوص موضوع فلسطین مطرح است با مردم در میان بگذارد تا آنها پاسخ دهند بلکه راه حلی برای این مسئله پیدا شود.
یکی از سوالات اساسی رئیس جمهور کشورمان این است که اگر اروپایی‌ها در جنگ جهانی دوم مرتکب جنایاتی علیه یهودی‌ها شده‌اند و واقعه هولوکاست رخ داده چرا باید مردم فلسطین تاوان آنرا پس دهند و چرا یک رژیم نامشروع 60 سال به بهانه جنایاتی که مردم مظلوم فلسطین هیچ نقشی در آن نداشته‌اند آنها را آواره کرده و سرزمین آنان را اشغال کرده‌اند و هزاران انسان بیگناه را کشته‌اند و وضعیت به جایی رسیده که حتی غذا و دارو نیز از ملتی بی‌دفاع دریغ می‌شود.
سوال دیگری که احمدی‌نژاد بارها در خصوص موضوع فلسطین مطرح کرده این است که چرا رسانه‌های وابسته به لابی صهیونیستی افکار عمومی را از موضوع اصلی درباره فلسطین منحرف می‌کنند و اجازه نمی‌دهند که ملت‌ها واقعیت را درباره فلسطین بدانند و چرا اجازه نمی‌دهند درباره اینکه آیا اساسا هولوکاست رخ داده، تحقیق شود و اگر رخ داده چرا بانیان این خطا نباید آن را جبران کنند و دیگران باید غرامت کار نکرده را بپردازند.

/ 0 نظر / 3 بازدید