شازده ناکام: موسوی و خاتمی به راه آمده اند

شازده ناکام پهلوی اقدامات یک نامزد ناکام انتخابات را ستود. رضا ربع پهلوی در گفت وگو با نشریه صهیونیستی اشپیگل در پاسخ به این سؤال که آیا واقعا موسوی نامزد شکست خورده انتخابات بهتر از احمدی نژاد است، به فحاشی و عقده گشایی علیه رئیس جمهور پرداخت و سپس گفت: البته که بین این دو تفاوت اساسی وجود دارد. موسوی از خود شجاعت نشان داد وقتی که خواستار شمارش دوباره آرا شد. اما شما باید موقعیت دشوار موسوی را درک کنید. در حال حاضر وی تا زمانی که یقین نکرده مبارزه مردم ادامه خواهد یافت، نمی تواند آنچه را که می خواهد، بگوید یا انجام دهد.
وی همچنین با تایید تماس با اصلاح طلبان، درباره نقش خاتمی و هاشمی رفسنجانی گفت: موضوع بر سر این نیست که آنها چه تاثیری می گذارند. آنها خود تاثیر پذیرفته اند. ولی من خوشحالم از اینکه آنها دارند در جهت درست حرکت می کنند.
فرزند دیکتاتور مخلوع پهلوی درباره این سؤال که «شما این موضوع را که با سازمان سیا تماس دارید، تکذیب کردید. ولی با این همه با دولت آمریکا در ارتباط هستید، مگر نه؟» گفت: وظیفه من این است که در صورت لزوم با تصمیم گیرندگان سیاسی خارجی جهان به مشاوره بپردازم.
رضا ربع پهلوی درباره این سؤال که مردم پدر شما را سرنگون کردند و تصویری که از او وجود دارد، نمی شود همه اش را به تبلیغات مربوط کرد، مدعی شد: پدر مرا بدنام کرده اند.

/ 0 نظر / 3 بازدید