طی یک نظرسنجی 80 درصد اروپایی‌ها با اقدام علیه ایران مخالف هستند

خبرگزاری فارس: یک موسسه نظر سنجی آمریکایی اعلام کرد که بر اساس نتایج یک نظرسنجی در اتحادیه اروپا، 80 درصد شهروندان این اتحادیه با اقدام علیه ایران مخالف هستند.


به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی "جروزالم پست "، طی نظر سنجی که توسط موسسه آمریکا "جی‌ام‌اف " صورت گرفت مشخص شد 80 درصد اروپایی‌ها با اقدام علیه ایران مخالف هستند.
این نظر سنجی که در اتحادیه اروپا و ترکیه صورت پذیرفته مشخص کرده که 75 درصد اروپایی‌ها با سیاست خارجی "باراک اوباما " رئیس جمهور آمریکا موافق هستند این در حالی است که در نظرسنجی‌های قبلی فقط 20 درصد اروپایی‌ها با سیاست خارجی "جرج بوش " رئیس جمهور سابق آمریکا موافق بودند.
بر اساس نتایج این نظر سنجی دوسوم شهروندان اروپایی به تثبیت اوضاع در افغانستان ناامید هستند. همچنین بر اساس یکی دیگر از نظرسنجی‌ها حدود نیمی از مردم آمریکا به آینده جنگ در افغانستان امیدوار نیستند.
طی این نظر سنجی دوسوم اروپایی‌ها معتقدند هر اقدامی برای جلوگیری از تغییرات آب‌وهوای کره زمین باید اتخاذ شود هر چند که این اقدامات باعث کند شدن رشد اقتصادی شود این در حالی است که تنها40 درصد آمریکایی‌ها با این نظر موافق هستند.

/ 0 نظر / 3 بازدید