دشمن در جریان فتنه پس از انتخابات در صدد تغییر اصل نظام بود


دشمن در جریان فتنه پس از انتخابات در صدد تغییر اصل نظام بود
سپاه نیوز: مسوول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در جمع پاسداران مراکز این نیرو در شیراز با اشاره به وقایع پس از انتخابات اخیر تأکید کرد: دشمن در جریان فتنه پس از انتخابات، در صدد تغییر اصل نظام بود.
به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام علی شیرازی گفت: دشمن سعی داشت تا با بهره گیری از فضایی که برخی از جریان ها با ادعای تقلب در انتخابات و اصرار بر ابطال نتیجه آن ایجاد کردند، نظام را ساقط کرده و زمینه حاکمیت لیبرالیسم و سکولاریسم را فراهم نمایند.
وی افزود: طراحان این توطئه برای مقابله با فرهنگ دینی و مبانی انقلاب اسلامی که در دولت نهم در حال نضج و تقویت بود با همکاری سرویس های جاسوسی خارجی و با طراحی بسیار پیچیده وارد میداند شدند تا در پوشش انتخابات، سناریوی براندازی نرم را پیاده کنند که با عنایات الهی و تدبیر ولی فقیه و حمایت مردم، به شکست انجامید.
مسوول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی ضمن ارایه تحلیلی از عملکرد کاندیداهای ریاست جمهوری دهم، خاطر نشان کرد: طراحان براندازی نظام در قالب ستادهای انتخاباتی یکی از کاندیداها وارد میدان شدند و گروهی فریب خورده و عده ای معاند نیز به آنها پیوسته و در مسیر مقابله با نظام و حذف عملی دستاوردهای امام و انقلاب قرار گرفتند.
وی گفت: ابتدا طرح شیطانی تقلب در انتخابات به عنوان پوشش استفاده شد و در ادامه با روشنگری ها و گرفته شدن بهانه از مدعیان، اقدامات اغتشاشگران وارد فاز خشونت های خیابانی و شبه نظامی شد.
به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، علی شیرازی در ادامه گفت: در حالی که اصل مسئله بعد از انتخابات، خیانتی است که توسط جریان شکست خورده و مطرود اکثریت ملت طراحی شده و«دروغی بزرگی» است که چهره باشکوه ترین انتخابات ریاست جمهوری در سه دهه اخیر را با لکه «تقلب» آلوده کرده است امروز تلاش می شود تا حواشی مسئله پر رنگ جلوه داده شده تا خواص جامعه از توجه به اصل مسئله غافل شوند.
وی در پایان اضافه کرد: هر چند که در این جریان بسیاری از نخبگان مردود شدند اما قاطبه مردم دشمن شناس ایران با هوشیاری و تبعیت از رهبری، توطئه دشمن را نقش بر آب ساخته و هر روز که می گذرد ماهیت صحنه گردانان فتنه بعد از انتخابات و وابستگی آنان بیشتر آشکار می شود.

/ 0 نظر / 3 بازدید