اظهارات کروبی در صورت عدم اثبات جرم محسوب می شود

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام غضنفرآبادی با اشاره به اظهارات اخیر کروبی گفت: به هر حال بسیار روشن است که اگر این موارد اثبات نشود، افترا صورت گرفته و به غیر از آن هم باعث بر هم زدن نظم و آرامش عمومی بوده و جرم هم محسوب می‌شود.


حجت الاسلام موسوی غضنفرآبادی نماینده مردم بم و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به نیاز های دستگاه قضایی، گفت: معتقدم که مهمترین نیازهای پیش روی قوه قضائیه این است که به هر روش ممکن رضایتمندی مردم را جلب کند.
وی افزود: رضایتمندی مردم این است که دادرسی ها کوتاه شود البته کاهش اطاله دادرسی زمان بسیاری نیاز دارد و به سادگی انجام نخواهد شد چراکه نیازمند اجرای برنامه‌ای دقیق، منسجم و هماهنگ است.
عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کاهش اطاله دادرسی شاید بتواند بخشی مهمی از نیازهای مردم را برطرف کند که آیت‌الله لاریجانی باید با برنامه‌ریزی و بررسی نقاطی که دارای ضعف و نقص هستند و در نهایت با برطرف کردن این نقاط در جهت کاهش اطاله دادرسی حرکت کند.
غضنفرآبادی با اشاره به اظهارات اخیر کروبی تاکید کرد: در ابتدا باید بگویم که این گونه صحبت‌های کروبی، واقعا جای تعجب دارد چراکه فردی به این نحو صحبت کرده و بعد هم اطلاعاتی که اصلا معلوم نیست منشا آن از کجا است را بیان می کند.
وی اضافه کرد: به هر حال بسیار روشن است که اگر این موارد اثبات نشود، افترا صورت گرفته و به غیر از آن هم باعث بر هم زدن نظم و آرامش عمومی بوده و جرم هم محسوب می‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت: وقتی کسی به این نحو آرامش و آسایش مردم را بر هم زده و حس بی‌اعتمادی مردم به نظام را ایجاد کند، این موضوع واقعا موضوعی خطرناک است. خطرناک است به دلیل اینکه یک نفر این طور حرف بزند و آن حرف هم هیچ مبنایی نداشته باشد و اگر کروبی واقعا نتواند اظهارات خود را اثبات کند به نظر بنده به راحتی جای محاکمه کردن وی وجود دارد.
انتهای پیام

/ 0 نظر / 4 بازدید