رسانه‌های صهیونیستی: احمدی نژاد موفق شد در هولوکاست تردید ایجاد کند

خبرگزاری فارس: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که رئیس‌جمهور ایران موفق شد تا نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به استدلال درباره صحت هولوکاست وادار کند و همین موضوع باعث تشکیک در واقعیت داشتن هولوکاست شد.


به گزارش فارس، رسانه‌های صهیونیستی با اشاره به استدلال "بنیامین نتانیاهو " نخست‌ویر رژیم صهیونیستی درباره هولوکاست این اقدام وی را افتادن در دام "محمود احمدی نژاد " رئیس‌جمهور کشورمان خوانده و تصریح کردند که احمدی نژاد موفق شد تا درباره واقعه هولوکاست تردید ایجاد کند.
نتانیاهو برای تاکید بر صحت افسانه هولوکاست سعی کرد تا در سازمان ملل با ارائه سندی از این افسانه دفاع کند،‌ اما این اقدام با استقبال منفی رسانه‌های صهیونیستی مواجه شد.
این رسانه‌ها اعلام کردند که با این اقدام نتانیاهو هولوکاست از یک واقعیت مسلم تاریخی به یک واقعه نیاز به اثبات تبدیل شد و ممکن است در مراحل آینده مانند یک تئدوری تاریخی در مقابل نظرات مخالف خود قرار گیرد.
"الوف بن " تحلیلگر سیاسی روزنامه صهیونیستی هاآرتص در مقاله‌ای با اشاره به این موضوع نوشت: صرف اینکه نتنانیاهو دلایلی برای اثبات هولوکاست مطرح کرد، نشان می‌دهد که در اینباره مشکلی وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه بعد از 64 سال از مرگ هیتلر بحث درباره هولوکاست در تریبون سازمان ملل متحد انجام شد، نوشت که احمدی نژاد موفق شد در این باره تردید ایجاد کند و این اقدامی بسیار خطرناک است.
"گیدئون لیوی " روزنامه‌نگار هاآرتص نیز در این مورد مدعی شد که نتانیاهو با ارائه دلایل در مورد واقعیت هولوکاست ارزش آن را پایین آورد و اینگونه وانمود کرد که هولوکاست نیاز به اثبات دارد.
وی با اشاره به اینکه این اولین باری بود که یک مقام اسرائیلی در این سطح دست به این اقدام می زد، گفت که اگر هولوکاست بعد از شصت سال نیاز به دلیل پیدا کند، ممکن است در جهان افرادی پیدا شوند و بگویند شاید منکران هولوکاست راست می‌گویند.
"تام سیگف " تاریخ‌نویس و روزنامه‌نگار صهیونیست نیز با اشاره به این اقدام نتانیاهو گفت که مخالفان هولوکاست بلافاصله با این اقدام می گویند که این اسناد چیزی را ثابت نمی‌کند و در اینباره آن‌ها واقعا راست می‌گویند.

/ 0 نظر / 3 بازدید