کشته‌های میرحسین همچنان زنده می‌شوند!

ماجرای لیست 72 نفره کشته‌شده‌های جعلی اعلامی از سوی کمیته مشترک میرحسین و کروبی تمامی ندارد.

آنقدر به روی این اسامی اصرار و تأکید می‌کردند که هر بیننده‌ای فکر می‌‌کرد تمامی قضایا برعکس شده و آنها هستند که حالا شاکی هستند و باید به شکایتشان در دادگاه و مراجع قضایی رسیدگی شود.
اگر چه همین طور هم شد و کمیته‌ای 3 نفره مسؤول رسیدگی به ادعای آنها شدند.
به گزارش «جوان»، در حالی که هر روز خبرهایی از زنده شدن تک تک افراد لیست 72 نفره کمیته مشترک کروبی و میرحسین منتشر می‌شد، پیگیری‌های خبرنگار روزنامه جوان برای کشف هویت اصلی نامبردگان در این لیست، باز هم نتیجه داد و موفق شدیم فرد دیگری از نامبردگان در این لیست را شناسایی کنیم.
پس از اینکه مطلبی در خصوص زنده بودن فردی به نام حامدبشارتی در روزنامه جوان منتشر شد، از طریق دوستان متوجه شدیم که فرد دیگری با همین مشخصات و سن در شهر رودبار زندگی می‌کند. وی خود را صاحب وبلاگ «وب نوشته‌های حامد بشارتی» معرفی کرد و در خصوص وجود نامش در لیست کشته‌ شده‌های سبز گفت:‌پس از انتشار این لیست پیام‌های زیادی از طرف دوستان و آشنایان به من می‌رسید که در آن جویای احوالم می‌شدند.
من هم در پست کوتاهی در وبلاگم نوشتم که من هستم ولی مدت‌‌هاست مطلبی ندارم اما این پایان کار نبود و هر روز بر حجم پیام‌ها افزوده می‌شد تا اینکه مجبور شدم با فونت بزرگ خبر سلامتی خود را در وبلاگم درج کنم.
حامد بشارتی ادامه می‌دهد:‌ تمامی مشخصات ارائه شده در این لیست مطابق با مشخصات من است اما واقعاً‌ اگر می‌گویند که فردی با نام حامد بشارتی کشته شده است، چرا مشخصات شناسنامه‌ای وی در کنار نامش نوشته نشده و یا حتی عکسی از این فرد منتشر نشده تا شبهات برطرف شود.
وی ادامه می‌دهد: من بعد از انتخابات به تهران نیامدم و حتی به محلی که از آن به عنوان محل کشته شدن من نام برده می‌‌شود تا به حال نرفته‌ام.
بشارتی خود را از حامیان میرحسین در طول انتخابات معرفی می‌کند و می‌گوید: من بعد از انداختن رأی خود به صندوق، انتخابات را برای خود تمام شده دیدم و به نتایج آن احترام گذاشتم اما واقعا نمی‌دانم که دلیل این همه هیاهو برای چیست.
گفتنی است حامد بشارتی که براساس ادعای کمیته مشترک کروبی و میرحسین در خیابان آزادی به ضرب گلوله کشته شده در آخرین پست وبلاگ خود نوشته است:
سلام دوستان عزیز
من حامد بشارتی با پسوند کلایه، 26 ساله، فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی در سلامت کامل به سر می‌برم و هر گونه خبری غیر این را تکذیب می‌کنم.
/ 0 نظر / 3 بازدید