رئیس دفتر مقام معظم رهبری:کارخانه جدید غنی‌سازی هسته‌ای به زودی عملیاتی می‌شود
ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی با اشاره به احداث کارخانه جدید غنی‌سازی هسته‌ای خاطرنشان کرد:‌ این کارخانه به زودی عملیاتی می‌شود.


به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز در مراسم تجلیل از خلبانان حاضر درعملیات 140 فروندی کمان 99 که در اول مهر 59 انجام شد،‌با اشاره به حوادث اخیر پس از انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: اگر هوشمندی و ذکاوت رهبر معظم انقلاب نبود معلوم نیست چه بر سر ملت می‌آمد چرا که دشمن کمر خود را برای نابودی نظام اسلامی بسته بود اما خدا آنها را رسوا کرد.
محمدی گلپایگانی با اشاره به تلاش رسانه‌‌های بیگانه در جریان حوادث اخیر با بی‌آبرو خواندن این رسانه‌ها خصوصا BBC خاطرنشان کرد: پرونده این رسانه و صاحب آن یعنی انگلیس در دو قرن اخیر نسبت به کشور ما بسیار ننگین است و جالب است که اکنون رادیو و تلویزیون بی‌بی‌سی خیرخواه ما شده است.
وی با بیان اینکه BBC در جریان انتخابات، 8 میلیون پوند به کارکنان خود اضافه کار داده است، گفت: این شبکه رسانه‌ای با در اختیار داشتن دو ماهواره جدید و کارکرد 24 ساعته تلاش کرد تا در این جریانات تاثیرگذار باشد و متاسفانه برخی افراد جاهل و نادان نیز بدون اینکه متوجه دشمنی آنها شوند، فریب‌شان را خوردند و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند برخی خواص در این امتحان مردود شدند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: در این حوادث نه تنها ما دچار عقب‌افتادگی نشدیم بلکه امروز در اوج قدرت هستیم که نشانه آن همین احداث کارخانه جدید غنی‌سازی هسته‌ای است که روز گذشته اعلام شد.
محمدی گلپایگانی تصریح کرد: این کارخانه جدید انشاءالله و به امید خدا به زودی عملیات شده و چشم دشمنان را کور می‌کند.
وی همچنین با اشاره به پرواز جنگنده‌های ارتش در رژه 31 شهریور تصریح کرد: این امر نشاندهنده اقتدار نیروی هوایی و پیشرفت در کار آنها است که انشاءالله به زودی در جهان حرف اول را در این زمینه خواهیم زد.