سردار فضلی از ساماندهی چهار لشکر انسانی توسط عوامل اغتشاشات اخیر خبر داد
ساعت ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٤ : توسط : حسینی

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت که عوامل اغتشاشات اخیر 4 لشکر انسانی سازماندهی کرده بودند که یکی از اینها سازمان رای با 300 هزار عضو، به صورت هرمی به هم متصل بودند

عکس

سردار علی فضلی " که به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع نمازگزاران جمعه این هفته شهرری سخن می گفت ، با اشاره به انقلاب های رنگین در جهان گفت : قبلا کودتا ها توسط نظامیان انجام می شد ولی در دوران جدید با طراحی انقلاب های رنگین و نرم در صدد براندازی حکومت های مردمی در جهان می باشند.
وی گفت: این تئوری در 30 کشور جهان طراحی و اجرا شد که در 17کشور موفق بوده است و در چند کشور از جمله ایران موفق نبوده اند.
سردار فضلی با اشاره به تشکیلات و سازماندهی این تئوری از چند ماه قبل از انتخابات گفت : ادعای تقلب در انتخابات و دروغگو خواندن دولت و رییس دولت از جمله برنامه هایی بود که توسط این گروه سازماندهی شده در کشور مطرح شد.
وی افزود : 4 لشکر انسانی سازماندهی کرده بودند که یکی از اینها سازمان رای با 300 هزار عضو به صورت هرمی به هم متصل بودند.
فضلی ادامه داد: آنها از جمله با اتصال گروههایی از داخل کشور با گروههای خارجی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری درپی براندازی نرم بودند.
وی تاکید کرد: تشکیل هیئتی برای صیانت آرا و 20 کمیته تحت عناوین زنان ، جوانان ، دانش آموزان و ... با هدف هدایت همه اقشار جامعه به کمک ماهواره ها و دست آخر تجمع در مقابل وزارت کشور نیز در ادامه این انقلاب نرم صورت گرفت .
فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت : گروهی از فتنه گران پس از انتخابات اخیر کشور در دوران دفاع مقدس در سمت فرماندهی و برخی دیگر نیز رزمنده ما بودند ولی ضعف ایمان و تقوا باعث شد عده ای به اینجا کشانده شوند ولی امت با بصیرت ایران اسلامی از نظام ، امام ، رهبر و انقلاب دفاع کردند.
وی با اشاره به تاریخچه جنگ تحمیلی و اهداف دشمنان نظام با ایجاد این جنگ گفت :44 کشور غربی ، شرقی و حامیانشان که بخشی از آنها همسایگان ما بودند در این جنگ شرکت داشتند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی را نابود کنند.
وی با اشاره به عملیات متعدد رزمندگان اسلام برای پس گیری شهرهایی که به دست ارتش عراق افتاده بود، گفت :عده ای که حتی یک شب را دز جبهه ها بیتوته نکرده اند در آن زمان می خواستند با بیهوده خواندن ادامه جنگ تحمیلی در اذهان مردم بویژه جوانان تردید ایجاد نمایند.
وی ادامه دارد : در دهه چهارم انقلاب نیز با حوادثی مواجه شدیم که در آن فتنه عمیقی نهفته شده است و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم این فتنه ها را از بین برد.
سردار فضلی با اشاره به انقلاب های رنگین در جهان گفت : قبلا کودتا ها توسط نظامیان انجام می شد ولی در دوران جدید با طراحی انقلاب های رنگین و نرم در صدد براندازی حکومت های مردمی در جهان می باشند.
وی با اشاره به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری گفت: آغاز این اعتراضات و نا آرامی ها از دانشگاه آزاد کرج بود که گروهی در هنگام امتحان دانشجویان این دانشگاه وارد صحن دانشگاه شدند و برگه های امتحانی آنها را را پاره کردند.
فضلی با اشاره به فضاهای عمومی جامعه در اثر اغتشاشات اخیر در تهران از جمله کوی دانشگاه تهران ، ساختمان سبحان و برخی میادین اصلی تاکید کرد : ایجاد درگیری در این فتنه ها طراحی شده بود به نحوی که همزمان در 63 نقطه تهران ایجاد درگیری و آتش سوزی صورت گرفت و در برخی خیابانها تجمعات غیر قانونی صورت گرفت ، به اتوبوسها حمله شد ، سطل های زباله را آتش زدند و تا جایی که تا به ناحیه میقات نیز با سنگ حمله کردند و
حریم قانون و مامور نیروی انتظامی را می شکند به اموال اشخاص متعرض می شوند.
وی ادامه داد : بعد از کشته شدن 8 نفر آنروز در تهران عقبه های این فتنه نرم جشن می گیرند.
وی با اشاره به خطبه های نمازجمعه تاریخی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در روز 29 خرداد گفت : مقام معظم رهبری در آنروز با اتمام حجت برای اغتشاشگران و سران آنها از جان خود مایه گذاشتند ولی در روز 30خرداد شنبه ، 6700 سطل زباله و بیش از 180 نقطه شهر به آتش کشیده شد و 12 نفر نیز کشته شدند و در واقع اصلاحات را جشن گرفتند.
فضلی با طرح این سوال که چه کسی مسئول و پاسخگویی خون های ریخته شده اغتشاشات پس از انتخابات است خاطرنشان کرد : حوادث پس از انتخابات شباهت بسیاری به حوادث صدر اسلام دارد.
وی افزود:‌مسوولان و متولیان باید فرهنگ جبهه، جهاد و شهادت که نیاز جامعه و نسل آینده است را در جوانان زنده کنند.
وی گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، تجلیل از بسیجیان، آزادگان،جانبازان، تکریم خانواده معظم شهدا و تشدید روحیه استکبار ستیزی در جوانان را از حداقل ها در قبال جانفشانی های شهدا عنوان کرد.
فضلی تاکید کرد:‌ جوانان بایددر مقابل جنگ نرم دشمنان هوشیار و آگاه باشند.
وی گفت:‌ دشمن از طریق جنگ نرم می خواهد بی بند و باری، غارتگری، پوچگرایی و بی دینی را ترویج دهد.
او اظهارداشت:‌دشمن می خواهد ما را جنگ طلب معرفی کند در حالی که ما طرفدار صلح هستیم.