شجونی: خاتمی درباره سخن نگفتن از جزئیات دیدارش با سوروس به مردم پاسخ دهد
ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢ : توسط : حسینی

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت خواستار پاسخگویی محمدخاتمی درباره سخن نگفتن از جزئیات دیدارش با جرج سوروس طراح و حامی مالی انقلاب های مخملی در کشورهای مختلف شد.
حجت الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت و حزب مؤتلفه اسلامی در گفت وگو با فارس به دیدار خاتمی با جرج سوروس که رئیس این بنیاد صهیونیستی آن را به یاد ماندنی خوانده بود اشاره کرد و گفت: آقای خاتمی شعار دانستن حق مردم است را به گونه ای در بوق و کرنا می کرد که گویا جز وی هیچ کس چنین ادعایی را در جهان ندارد.
وی افزود: حال که مشخص شده آقای خاتمی با جرج سوروس دیداری داشته و به قول سوروس این دیدار به یادماندنی هم بوده است چرا تاکنون این دیدار مهم و به یاد ماندنی را که می تواند برای ملت ایران فراموش ناشدنی باشد بازگو نکرده است.
شجونی ادامه داد: اگر خاتمی معتقد است که سوروس یک فاسق است و ممکن است به خاطر فسق خود دروغ هم بگوید چرا در طول ریاست جمهوری خود مرگ بر آنها را برخلاف آئین دموکراسی می دانست و از مقابله با آنها خودداری می کرد.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: خاتمی باید به میلیون ها ایرانی که در راستای حفظ انقلاب اسلامی فرزندان خود را راهی جبهه ها کرده تا آرمان های انقلاب و امام خمینی(ره) حفظ شود پاسخ دهد که چرا در خصوص جزئیات این دیدار با مردم سخن نگفته است.