ریزش رای بیش از 2 میلیونی افراطیون در تهران
ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢ : توسط : حسینی

حاشیه سازی ناکام و رسوا در برابر تظاهرات چند میلیونی مردم تهران بر ضد رژیم صهیونیستی، بازتاب های قابل تاملی در رسانه های بیگانه و محافل صهیونیستی داشته است. در تظاهرات روز جهانی قدس امسال، رسانه های بیگانه به همراه چند سیاستمدار ورشکسته داخلی تلاش کردند حاشیه چند هزار نفری بر علیه اقیانوس ملت ایران ایجاد کنند و شعارهای ضد صهیونیستی ملت ایران را کمرنگ سازند.
مئیر جاودان فر از گردانندگان رادیو اسرائیل و سایت وزارت خارجه این رژیم در گفت وگو با رادیو زمانه با برجسته کردن این حاشیه سازی بی رمق اظهار داشت: از شروع انقلاب، روز قدس در اسرائیل انعکاس بزرگی داشته است ولی اهمیت این روز بسیار افزایش پیدا کرد چون شاهد بودیم تبدیل شد به روزی علیه استبداد در ایران نه اسرائیل.
سایت وزارت خارجه اسرائیل هم که پیشاپیش شعارهایی نظیر «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را برای راهپیمایی روز جهانی قدس ارائه کرده بود، از حاشیه سازان تمجید کرد و نوشت: «آنها به جای شعار ضداسرائیلی، در روز قدس شعار نه غزه نه لبنان سر دادند. آنها می خواستند مخالفت خود را با دشمنی نسبت به اسرائیل فریاد کنند.»
کروبی، موسوی و خاتمی سردمداران حرکت صهیونیستی اخیر بودند. آنها به خیال اینکه رای دهندگان به موسوی (در تهران 2میلیون و سیصد هزار نفر) باز هم آنان را همراهی خواهند کرد، یادگار بزرگ حضرت امام (روز جهانی قدس) را بهانه ای برای اردوکشی خیابانی تازه- و این بار به نفع رژیم صهیونیستی قرار دادند اما با بایکوت اکثریت قریب به اتفاق همان رای دهندگانی مواجه شدند که ترجیح داده بودند مانند همیشه راهپیمایی ضد صهیونیستی- و نه صهیونیستی!- برگزار کنند و در اقیانوس ملت باشند. با این وجود، رسوایی اخیر مدعیان اصلاح طلبی نشان داد آنها کمترین قرابت و نسبتی با خط امام ندارند بلکه حتی حاضرند هر وقت که خیال کنند شرایط برای عبور از خط امام و مقابله با آرمان های این راه فراهم است، به معارضه با ارزش های اسلامی و انقلابی بپردازند.
اقدام افراطیون ورشکسته در پیروی از سیاست دیکته شده رژیم صهیونیستی، همزمان با استقبال داریوش همایون، وزیر اطلاعات و جهانگردی رژیم پهلوی مواجه شد. این عنصر صهیونیست و سلطنت طلب با انکار واقعیت روز جهانی قدس و ستایش از مدعیان دروغین اصلاح طلبی به رادیو فردا گفت: خیلی مهم بود که در روز به اصطلاح قدس، جنبش سبز شعار بدهد نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران.
وی در عین حال اذعان کرد: خوش بینانه نیست اگر این فرض را بپذیریم که حکومت سرانجام با شکست روبه رو خواهد شد منتها نباید مایوس شد. بایستی ادامه بدهند و سران جنبش بایستند چنان که کروبی خیلی خوب ایستاده است.
رادیو فردا همچنین از قول محمدجواد اکبرین (از عناصر ضدانقلاب که پیش از این با روزنامه حجاریان همکاری می کرد و سپس از کشور گریخت)، خواستار ادامه حاشیه سازی های مشابه در ایام عاشورا و تاسوعا و راهپیمایی 22بهمن شد. نامبرده به شعارهای ضدانقلاب مرتجع اشاره ای نکرد اما پیش بینی می شود رژیم صهیونیستی و آمریکا و انگلیس شعارهای «لبیک یا یزید»، «زنده باد ذلت» و... را به خورد شعبان بی مخ های تاریخ مصرف گذشته بدهند.
رسانه های اصلی بیگانه نظیر رادیو فردا، بی بی سی، صدای آمریکا، رادیو اسرائیل و... پس از رسوایی بزرگ روز جهانی قدس تلاش کرده اند خود را از تک و تاب نیندازند و به جای انتشار تصاویر با کادرهای باز و بزرگ، تصاویر با کادرهای بسته و کوچک را آن هم نه از متن راهپیمایی ملت بلکه از حاشیه بی رمق آن به نمایش بگذارند و بدین ترتیب ریزش اکثریت قریب به اتفاق حاضران در راهپیمایی پس از انتخابات را در کمتر از 3 ماه کتمان کنند.