برپایی دوباره تابلوی خط امام پس از رسوایی در روز قدس
ساعت ٤:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢ : توسط : حسینی

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون ضمن کتمان هماهنگی برخی مدعیان اصلاح طلبی با خط صهیونیستی در روز جهانی قدس گفت: هیچ قرابتی میان جریانات اصیل اصلاح طلب با گروه های خارج از کشور وجود ندارد و ما با صدای بلند گفته ایم پیشرفت کشور را در بازگشت به راه امام می دانیم.
مجید انصاری در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: هرچه سریع تر باید فضای انحصارطلبی به فضای مشارکت جویی تبدیل شود. هرچه سریع تر باید این کار صورت گیرد، زیرا ضد انقلاب سوار بر موج حوادث اخیر شده است و ادعای کنترل جریانات داخلی را می کند در حالی که در روز قدس دیدیم همه گروه های درون نظام مردم را دعوت به حضور در راهپیمایی کردند و آنها نیز ضمن حضور، شعارهای حمایت از فلسطین را سردادند که البته برخی در این میان ممکن است شعارهای دیگری داده باشند(!)
انصاری اشاره به این واقعیت نکرد که کروبی، خاتمی و موسوی با قرار گرفتن در پروژه دشمن، تلاش کردند راهپیمایی ملی و ضد صهیونیستی را تبدیل به ماجرایی برای گروکشی های سیاسی کنند که البته در این گروکشی ناکام ماندند. اولین بار کروبی چند هفته پیش خواستار بهره برداری سیاسی و جناحی از راهپیمایی روز قدس شد و نظام را تهدید به حضور مردم! کرد. پیش از وی میرحسین موسوی در مناظره های انتخاباتی تاکید کرده بود مسائل لبنان و فلسطین ربطی به ما ندارد و باید به مسائل داخلی رسیدگی شود. در روز قدس هم عناصر مدعی حمایت از کروبی و موسوی، شعارهای پیشنهادی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی مبنی بر «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» و... سردادند و مطلقا نامی از فلسطین نیاوردند همچنان که شعار استراتژیک مرگ بر اسرائیل نیز به کلی از شعارهای آنها حذف شده بود. البته در این که جمع چند هزار نفره مذکور به خاطر حضور چند میلیونی ملت ایران در حاشیه کار قرار گرفت هیچ شکی نیست اما باید توجه داشت آقایان کروبی و موسوی دقیقا در متن و مرکز این حاشیه سازی رسوا قرار داشتند و تقابل آنها با خط امام بیش از گذشته رو شد. حالا هم انصاف این است امثال آقای انصاری چنانچه در ادعای طرفداری از خط امام صداقت دارند، این رویه منافقانه را صراحتا نقد کنند.