حدادعادل: یک جریان مشکوک می کوشد جای متن و حاشیه را در اتفاقات اخیر عوض کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نسبت به جریانی که می کوشد در حوادث اخیر جای متن و حاشیه را عوض کند هشدار داد.
غلامعلی حدادعادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که در حاشیه یک گردهمایی دانشجویی، سخن می گفت، در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان در خصوص حوادث بعد از انتخابات اظهار داشت: آن اتفاقی که در کهریزک رخ داد یا بر اثر بی توجهی و اشتباه بود و یا حتی ممکن است در آن غرض ورزی و برنامه از پیش تعیین شده موثر بوده باشد که باید در جای خود به آن رسیدگی شود و عاملان آن مجازات شوند، اما نباید اصل کار گسترده ای که انجام شد را فراموش کرد.
وی افزود: اکنون باید مراقب باشیم تا مثلا این ماجرا که 3 نفر در کهریزک مرده اند به مسئله اصلی تبدیل نشود، چون عده ای دوست دارند ماجرا اینگونه دنبال شود، یعنی می خواهند جای متن و حاشیه را در این ماجرا عوض کنند.
به گزارش فارس، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤالی دیگر در خصوص شبهاتی که اخیرا از سوی نوری زاد در خصوص رهبری مطرح شده است، خاطرنشان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند شرایط کنونی زمان امتحان است، مگر ایشان چه گفته و یا چه خواسته اند؟ رهبری فرمودند که اگر در انتخابات تقلب شده بیایید ثابت کنید، بنده ضامن هستم که رسیدگی کنم که حرفی از این منصفانه تر وجود ندارد.
حدادعادل در ادامه تاکید کرد: این انقلاب دشمنانی دارد که از ابتدای انقلاب مشغول برنامه ریزی علیه آن هستند، مشابه این اتفاقات اخیر نیز از ابتدای انقلاب سابقه و ریشه دارد، یعنی از همان روز اولی که ایشان به رهبری منصوب شدند عده ای از حضرات مترصد فرصتی بودند که به این جایگاه ضربه بزنند که پرونده هایشان نیز موجود است، اما مقام معظم رهبری برای این که به وحدت نیروها لطمه ای نخورد با آنها مدارا کردند.
وی با ابراز تاسف از مواضع «نوری زاد» خاطرنشان کرد: کسی در این زمینه که گروه هایی در مخالفت با اصل انقلاب مشغول فعالیت هستند شک ندارد، اما باید توجه داشت که براساس فرمایشات مقام معظم رهبری امروز، روز امتحان نخبگان است که اگر مردود شوند سقوط خواهند کرد و در این شرایط باید به خدا پناه برد.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به سؤالی دیگر در خصوص انتصاب محمدرضا رحیمی به عنوان معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: انتخاب معاون اول از اختیارات رئیس جمهور است

  
نویسنده : حسینی ; ساعت ٤:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢
تگ ها :