توقع آزادی بی قید و شرط مجرمان، توقع بی‌جایی است
ساعت ٤:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۸ : توسط : حسینی

نماینده مردم تهران گفت: کسانی که خواستار آزادی بی قید و شرط افرادی هستند که به جان و مال مردم تعرض کرده‌ و امنیت جامعه را به خطر انداخته‌اند توقع بی‌جایی دارند.

مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اکثریت مجلس شورای اسلامی درخصوص درخواست‌ها و فشارهای برخی افراد برای آزادی بازداشت‌شدگان وقایع اخیر گفت: این مسئله برای همه قابل پذیرش و مطابق با منطق است که هیچ بی‌گناهی نباید در بازداشت باشد اما پس از انتخابات اتفاقاتی رخ داد که صدماتی به کشور وارد شد.

وی افزود: در ایام پس از انتخابات، طی اتفاقات صورت گرفته، امنیت عمومی به خطر افتاد و جان و مال مردم مورد تعرض قرار گرفت و افراد بی‌گناهی هم صدمات جانی و مالی دیدند. مسلما این وقایع عاملانی دارد و کسانی هم مباشرت داشته‌اند.

نماینده مردم تهران تاکید کرد: کسانی که خواستار آزادی بی قید و شرط افرادی هستند که به جان و مال مردم تعرض کرده‌ و امنیت جامعه را به خطر انداخته‌اند توقع بی‌جایی دارند.

کوچک‌زاده در پایان اظهار داشت: در شرایط حاضر آزاد کردن مجرمانی که جان و مال و امنیت را به خطر انداخته‌اند ترحم بر پلنگان تیز دندانی است که امنیت را از جامعه سلب کرده‌اند.

گفتنی است طی روزهای اخیر میرحسین موسوی و دیگر سران اصلاح‌طلب با انتشار بیانیه‌ها و نامه‌هایی که با همراهی برخی شخصیت‌های دینی همچون یوسف صانعی مواجه شده، بر آزادی هر چه سریعتر زندانیان آشوب‌های اخیر تاکید کرده‌اند.