وبلاگ‌نویسان صهیونیست: تاکنون در مبارزه وبلاگی علیه ایران شکست خورده‌ایم
ساعت ۱٢:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۸ : توسط : حسینی

ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل و یهودیان است، ایران تواسته است با انتشار عقاید و افکارخود باعث جلب توجه مردم دنیا شود که این امر، برای ما مسئله ایجاد کرده است. ایران توانسته است به خوبی در این مورد تبلیغ کند و ما در حال حاضر صحنه مبارزه را از دست داده ایم.

دومین نشست موسوم به همایش بین المللی وبلاگ‌نویسان یهودی با حضور 300 وبلاگ‌نویس از سراسر جهان در سرزمین‌های اشغالی برگزار شد و حاضران در این نشست تأکید کردند که تاکنون در مبارزه وبلاگی علیه ایران شکست خورده‌ایم.

ه نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست، این همایش به‌منظور هماهنگی و یکپارچه کردن سرشاخه‌های وبلاگ‌نویسان در خدمت اهداف صهیونیست، افزایش تأثیر این نوع نگاه در جهان و مقابله با ایران تشکیل شد.

همایش مزبور با عنوان "یکپارچه‌سازی تشکل یهودیان از طریق رسانه‌های گروهی" آغاز به کار کرده و برای ارتقاء سطح کاربران و وبلاگ نویسان یهودی و افزایش کارایی آنها کارگاه‌های آموزشی دارد.

در این همایش تصریح شد که باید پیروزی اسرائیل را به عنوان یگانه هدف برای خود همیشه به یاد داشته باشیم.

شرکت کنندگان در این همایش با تأکید بر یکپارچگی و افزایش تأثیرگذاری درعرصه اینترنت و هماهنگی هر چه بیشتر بین اعضا، این رویکرد را برای بقاء اسرائیل حیاتی دانستند.

یکی از مؤسسان این همایش نیز اعلام کرد: "ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل و یهودیان است، ایران تواسته است با انتشار عقاید و افکارخود باعث جلب توجه مردم دنیا شود که این امر، برای ما مسئله ایجاد کرده است. ایران توانسته است به خوبی در این مورد تبلیغ کند و ما در حال حاضر صحنه مبارزه را از دست داده ایم."