علمای اهل سنت کردستان از ابراز همدردی رهبرمعظم انقلاب قدردانی کردند
ساعت ۱٢:۳٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۸ : توسط : حسینی
سنندج- علمای اهل سنت استان کردستان روز جمعه با انتشار اطلاعیه ای از پیام تسلیت و ابراز همدردی رهبرمعظم انقلاب در مورد شهادت نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری قدردانی کردند.
علمای استان کردستان در این اطلاعیه همچنین از ابراز همدردی و پیام تسلیت رییس جمهوری قدردانی کرده و مصرانه خواستار برخورد قاطع با عوامل از خدا بی خبر و مزدور این جنایات در اسرع وقت شده اند.
در اطلاعیه علمای اهل سنت کردستان آمده است: کردستان عزیز و امتحان داده این روزها شاهد جنایات عناصر پلید و خودفروخته ای است که بویی از انسانیت و شرافت نبرده و ناجوانمردانه مردان خدا را به خاک و خون می کشند.
این اطلاعیه می افزاید: شهادت مظلومانه عالم پارسا ؛ پیر مسجد؛ علم و فقاهت و خادم بی ادعای اسلام حاج ماموستا محمد شیخ الاسلام ثلمه ای جبران ناپذیر است که مردم مومن و متقی منطقه را به سوگی عظیم نشاند و جامعه روحانیت ؛ مدرسین و طلاب علوم دینی را دچار ضایعه ای بی بدل ساخت.
در این اطلاعیه ماموستا عبدالرحمان خدایی نماینده دیگر کردستان در مجلس خبرگان رهبری ، ائمه جمعه و جماعات ، شوراهای افتا و روحانیت و مدرسین و طلاب علوم دینی و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور شهادت این مجاهد نستوه را به مقام معظم رهبری ؛ نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و بیت شریف این شهید و مردم کردستان تبریک و تسلیت گفته اند.568/506