متن کامل سخنان مهم رییس جمهور در نماز جمعه روز قدس
ساعت ۱٢:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۸ : توسط : حسینی
     

روز قدس روز تلاش برای نجات فلسطین و بشریت از استیلای ستمگران جهانی است / روز قدس روز وحدت مسلمانان و وحدت جامعه‌ بشری در برابر قدرت‌های ظالم و غاصب است / روز قدس به روز سرنوشت‌ساز کل جهان تبدیل شده است / یهودی‌ستیزی توسط دولت‌ها و سیاستمداران اروپایی و شبکه‌های صهیونیسم طراحی شد/ چرا اجازه نمی‌دهند از هولوکاست رمزگشایی و حقیقت و واقعیت آشکار شود؟ / دشمنان با غفلت تاریخی ملت های منطقه، یک سرپل مهم در قلب خاورمیانه و دنیای اسلام در اختیار گرفتند / نه تنها کشورهای منطقه بلکه کشورهای جهان در معرض تهدید رژیم صهیونیستی هستند/ اشغال سرزمین فلسطین هیچ ارتباطی به ماجرای هولوکاست ندارد/ مقابله با رژیم صهیونیستی و ایستادن در برابر صهیونیست‌ها هم امری ملی و اعتقادی و هم دینی و اسلامی و هم یک امر انسانی است/ تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم / اصل موجودیت رژیم صهیونیستی توهین به کرامت انسان ها است/ مردم اروپا و آمریکا نیز از صهیونیست ها بیزارند اما صهیونیست ها بر سرنوشت دولت های اروپایی و آمریکا مسلط هستند/ صهیونیست ها نماد امپراتوری و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستی عصر ما هستند/ تنها راه نجات ، ایستادن در برابر شبکه فاسد صهیونیسم است / پیروزی نهایی ازآن ملت های آزاده و انقلابی و جبهه جهانی ضد صهیونیست است/دولت های جهان نباید منافع مردم خود را قربانی منافع صهیونیستها کنند/ امروز رژیم صهیونیستی رو به افول است/ هر طرحی که حق ملت فلسطین را تأمین نکند بی شک به زباله دان تاریخ خواهد پیوست/ دبیرکل سازمان ملل متحد باید گزارش جنایات رژیم صهیونیستی را منتشر کند / ملت ایران پرچم عزت، شرف و آزادگی را هرگز بر زمین نخواهد گذاشت

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
فرارسیدن عید فطر را صمیمانه تبریک عرض می کنم. امیدوارم همگان توانسته باشند از ایام ماه مبارک رمضان، به‌ویژه لیالی قدر به نحو احسن استفاده کنند. امیدوارم خداوند متعال بهترین سرنوشت را برای ملت ایران و جامعه‌ی بشری رقم زده باشد.

روز قدس به روز سرنوشت‌ساز کل جهان تبدیل شده است

امروز، روز قدس و روز تلاش برای نجات فلسطین و بشریت از استیلای ستمگران جهانی است. امام راحل 30 سال قبل آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کردند. روز قدس روز وحدت مسلمانان و وحدت جامعه‌ بشری در برابر قدرت‌های ظالم و غاصب است و به لطف خداوند پس از 30 سال روز قدس به روز سرنوشت‌ساز کل جهان تبدیل شده است. امروز روز قدس روز جهانی است و یک صف‌بندی جدید در دنیا پیدا شده است؛ چنان‌که در یک طرف این صف تمام آزادیخواهان، عدالت‌طلبان، موحدان، پاکان و انسان‌های صالح و خداجو قرار دارند و از طرف دیگر سلطه‌گران، استعمارگران و جنایت‌کاران.

یهودی‌ستیزی توسط دولت‌ها و سیاستمداران اروپایی و شبکه‌های صهیونیسم طراحی شد

سوال این است که چرا چنین اتفاقی افتاده و چرا مساله‌ فلسطین این قدر مهم است و چرا امروز سرنوشت جامعه‌ بشری در گرو تحولات سرزمین فلسطین است؟
پس از جنگ جهانی اول با استفاده از غفلت ملت‌های منطقه و مسلمانان، سرزمین فلسطین را تحت قیمومت استعمار پیر قرار دادند و در این فاصله با فضایی که ایجاد کردند صهیونیسم سازمان‌یافته و جنایتکار با پوشش خرید زمین وارد این سرزمین شدند و بخش وسیعی از این سرزمین را غصب و با کمک دولت انگلیس مردم را آواره کردند. قبل از جنگ جهانی دوم فعالیت‌های آنها گسترش پیدا کرد و در کشورهای اروپایی یک نمایش پیچیده به نام یهودی‌ستیزی راه انداختند؛ البته برخی مردم اروپا و دولت‌های آنها به خاطر رفتار بخشی از یهودی‌ها از آنها متنفر شده بودند و علاقه داشتند آنها را از اروپا بیرون کنند؛ اما اصل طراحی یهودی‌ستیزی توسط دولت‌ها و سیاستمداران اروپایی و شبکه‌های صهیونیسم طراحی شد و در این ارتباط صدها فیلم و کتاب درست کردند. بعد از جنگ جهانی دوم مدعی شدند در طول این جنگ ماجرای هولوکاست رخ داده و به ادعای آنها تعداد زیادی از یهودی‌ها در کوره‌های آدم‌سوزی کشته شده‌اند. آنها در واقع دو شعار را جا انداختند؛ یکی مظلومیت قوم یهود با دروغ‌ها و طراحی‌های پیچیده‌ی تبلیغاتی و ایجاد این جو روانی که آنها مظلوم هستند و دوم اینکه آنها نیازمند یک سرزمین مستقل‌اند. آنها در ایجاد این فضا قوی عمل کردند؛ به نحوی که جامعه‌ جهانی را تحت تاثیر این امر قرار دادند.

چرا اجازه نمی‌دهند از هولوکاست رمزگشایی و حقیقت و واقعیت آشکار شود؟

من در طول چهار سال گذشته در مورد مظلومیت دروغین آن‌ها مطالبی مطرح کرده‌ام، اما اینجا می‌خواهم یک اشاره‌ کنم که این مظلومیت چقدر ریشه دارد و دروغین است.
سوال ما از آن‌ها این بود که اگر ماجرای هولوکاست واقعا رخ داده چرا اجازه نمی‌دهید در مورد آن تحقیق شود؟ راجع به همه چیز تحقیق آزاد است، اما در مورد این ماجرا یک جعبه‌ سیاه درست کرده‌اند که اجازه نمی‌دهند باز و بازخوانی شود و می‌خواهند از آن سوءاستفاده کنند. سوال‌ ما این است که چرا اجازه نمی‌دهید از این ماجرا رمزگشایی و حقیقت و واقعیت آشکار شود؟
امروز مهمترین مسئله‌ جهان مسئله‌ فلسطین است و ما طراحی‌های استکبار را زیر سایه‌ صهیونیست‌ها می‌دانیم. ما سوال داریم که اگر هولوکاست رخ داده کجا رخ داده؟ مگر غیر از اروپا بوده؟ چه کسانی مدعی هستند که یهودی‌ستیزی در آن زمان ایجاد شده است؟ این یهودی‌ستیزی در کجا رخ داده است؟ در اروپا. چه کسانی آن را ایجاد کرده‌اند؟ دولتمردان اروپایی آن را ایجاد کرده‌اند.
اروپایی‌ها برای اینکه یهودی‌ها را از اروپا برانند و در فلسطین مستقر کنند یهودی‌ستیزی را ایجاد کردند، و دو کار متضاد را هم‌پایه‌ هم پیش بردند. یهودی‌ستیزی را خود طراحی و در کنار آن از جنایت‌های صهیونیست‌ها بی‌چون و چرا حمایت کردند، که هر دو این کارها برای تحقق اهداف استعماری و سلطه بر منطقه و جهان بود.
اگر این ادعای آنها را که آنها یک سرزمین مستقل داشته باشند بپذیریم و در واقع این منطق آنها را بپذیریم پس باید این حق را به تمام اقوام و ملل مختلف داد و اگر این حق را داد، چه اتفاقی می‌افتد؟ اگر این استدلال را بپذیریم پس باید این حق را به سرخ‌پوست‌های آمریکایی نیز بدهیم. سرخ‌پوست‌های آمریکایی که سال‌ها قبل در آمریکا زندگی می‌کردند، فرهنگ انسانی داشتند، آنها به این سرخ‌پوستان حمله کردند و کشتار وسیعی انجام دادند و سرزمین‌شان را اشغال کردند. اگر بپذیریم اینها در فلسطین و یا در سرزمین دیگری یک کشور مستقل یهودی داشته باشند باید بپذیریم سرزمین آمریکا را تحویل سرخ‌پوستان آن بدهند، هم‌چنین با توجه به اینکه در اروپا نیز اقوام مختلفی حضور دارند باید اروپا نیز به 72 کشور مستقل تبدیل شود و مثلا روسیه هم تکه تکه شود؛ پس می‌بینیم با پذیرش این استدلال چه وضعیتی ایجاد می‌شود. آیا نقطه‌ امنی در جهان وجود خواهد داشت؟ این منطق زیربنای ناامنی و جنگ‌های گسترده در جهان خواهد بود و همه را به برداشتن سلاح و استفاده از آن برای حل مسائل تشویق می‌کند؛ این یک منطق غیرانسانی و باطل است.

دشمنان با غفلت تاریخی ملت های منطقه، یک سرپل مهم در قلب خاورمیانه و دنیای اسلام در اختیار گرفتند
فرض کنید با اغماض این منطق را برای قوم یهود بپذیریم، اینها باید در کجا ساکن شوند؟ چرا در فلسطین ساکن شوند؟ چرا در اروپا و کانادا مستقر نشوند و دولت‌های آنها از آنان حمایت نکنند تا نگرانی در مورد آنها نداشته باشیم؟
چرا مردم فلسطین باید خسارت این موضوع را بدهند؟ شما اروپایی‌ها ادعا می‌کنید جنایت و یهودی‌ستیزی کرده‌اید، چرا مردم فلسطین خسارت آن را بدهند و آن را جبران کنند؟
ملت‌های منطقه یک گناه بزرگ مرتکب شدند و آن هم غفلت تاریخی در ابتدای قرن بیستم بود؛ این غفلت باعث شد دشمن بیاید و یک سرپل مهم در قلب خاورمیانه و دنیای اسلام را در اختیار بگیرد.
جنایتکاران به بهانه و ادعای جنایتی که مردم منطقه در آن نقشی نداشتند، آمدند و بیش از شصت سال جنایت کردند، چندین جنگ بزرگ ایجاد و میلیون‌ها نفر آواره شده‌اند، هزاران نفر زندانی و هر روز ترور و موشک باران و خانه‌ها و مزارع به آتش کشیده و زیر شنی بولدوزرها متلاشی می‌شود، خون‌ها ریخته می‌شود و هر روز کشورهای منطقه در معرض تهدید جنایتکاران صهیونیستی هستند؛ نه تنها کشورهای منطقه بلکه کشورهای جهان در معرض تهدید رژیم صهیونیستی هستند.اینها در جنایت روی همه جنایتکاران تاریخ را سفید کرده‌اند.

اشغال سرزمین فلسطین هیچ ارتباطی به ماجرای هولوکاست ندارد

عزیزان من! بهانه تاسیس رژیم صهیونیستی یک دروغ و فساد است؛ یک دروغ متکی به یک ادعای غیرقابل استناد و افسانه‌ای؛ اشغال سرزمین فلسطین هیچ ارتباطی به ماجرای هولوکاست ندارد.
هم ادعا فاسد است، هم بهانه فاسد است، هم دست‌اندرکاران و حامیان فاسد هستند. همه‌شان جنایتکاران تاریخی هستند؛ کسانی هستند که 500 سال دنیا را به استعمار کشیده‌ و چپاول کرده‌اند، تازه اگر ادعای آنها را بپذیریم باید آنان را به دادگاه بسپاریم و مجازات کنیم. امروز هم بهانه فاسد است، هم راهکار که اشغال سرزمین دیگران است یک فساد بزرگ است و هم اقدام‌کنندگان خود ظالم و فاسد هستند. معلوم است از اجتماع چند فاسد و چند فساد چه چیزی بیرون می‌آید؛ رژیم و جنایت‌کارانی بیرون می‌آیند که هر کاری اراده کنند انجام می‌دهند. این رژیم صهیونیستی به معنای حقیقی کلمه یک شجره خبیثه است؛ همه ریشه و ساقه و برگ و برش جنایت و ظلم و فساد علیه بشریت است.

مقابله با رژیم صهیونیستی هم امری ملی و اعتقادی و هم دینی و اسلامی و هم یک امر انسانی است
خیلی روشن است که این رژیم از اساس با اهداف استعماری و چپاول‌گری درست شده و کوچک‌ترین منطق انسانی و عقلانی در مقدمات برپایی آن وجود ندارد. وجود این رژیم یعنی تهدید و ناامنی دائمی و گسترش شبکه سلطه و استکباری در همه جهان؛ بنابراین مقابله با این رژیم و ایستادن در برابر صهیونیست‌ها هم یک امر ملی و اعتقادی و هم دینی و اسلامی است و هم یک امر انسانی؛ چون این رژیم امنیت ملی و استقلال همه ملت‌های منطقه را مورد تهدید قرار داده و آمده است تا استقلال ملت‌ها را بگیرد، آمده امنیت ملی ملت‌های منطقه را مخدوش کند؛ بنابراین امنیت و منافع ملی تک تک کشورهای منطقه اقتضا می‌کند در برابر صهیونیست‌ها با همه قدرت بایستند.
آنها به دنبال ایجاد تفرقه و درگیری دائمی و ایجاد فاصله بین ملت‌ها هستند؛ پس ملت‌ها باید در برابر آنها بایستند. مقابله با این رژیم یک امر اعتقادی و دینی و اسلامی است؛ چون اینها مطلقا دین ندارند.
این یک دروغ بزرگ است که صهیونیست‌ها را معادل یهود و یا مسیحیت قرار می‌دهند؛ اینها نه مسیحی هستند و نه یهودی و نه دینی دارند؛ اینها ضد ادیان الهی هستند، آمده‌اند تا همه ارزش‌هایی را که پیامبران الهی آورده‌اند منهدم کنند. شما ببینید پشت شبکه تخریب فرهنگی ملت‌ها صهیونیست‌ها هستند، پشت شبکه تخریب ارزش‌های انسانی صهیونیست‌ها هستند. اصلا پایه استیلای صهیونیست‌ها بر جهان، نابودکردن فرهنگ دینی، انسانی و ارزشی ملت‌هاست؛ چنان‌که هر جایی که توانستند فرهنگ‌های متعالی را تحت تاثیر قرار دهند همانجا مسلط شدند، این‌ها سمبل دروغ و فریب و کینه‌ورزی هستند، اینها ضد مسیحیت و اسلام و ضد حضرت موسی(ع) و پیامبران الهی هستند.

تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم
به‌ویژه برای ما مسلمان‌ها ایستادن در برابر آنها یک امر اعتقادی است. برادران و خواهران مسلمان ما را قطعه قطعه می‌کنند. ایستادگی در برابر ظالم و حمایت از مظلوم یک اصل مسلم اعتقادی ما مسلمانان است. دارند می‌کشند، آواره و ترور می‌کنند. خیلی روشن است که ملت‌های موحد و اسلامی نمی‌توانند بی‌تفاوت باشند. امام عزیز ما فرمود در هر کجای عالم که ظلم باشد ما هستیم. فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست به فضل الهی ما هستیم.

اصل موجودیت رژیم صهیونیستی توهین به کرامت انسان ها است
اصل موجودیت رژیم صهیونیستی توهین به کرامت انسانها است. افسانه هولوکاست راه می اندازند دروغ می گویند؛ نمایش بازی می کنند؛ خودشان یهودی ستیزی راه می اندازند از یک طرف و از طرف دیگر پرچم حمایت از یهودیان را راه می اندازند و از طرف دیگر همه ارزش های انسانی را برای این رژیم قربانی می کنند.
همین ها وقتی پای یک گربه در کشورهایی مثل ما که علیه سیاست های آنها هستند زیر ماشین شهرداری می رود قطعنامه حقوق بشر صادر می کنند یک نفر پایش به جدول گیر می کند و زمین می خورد قطعنامه حقوق بشر صادر می کنند اما ادعای حقوق بشری و انسانی وقتی به رژیم صهیونیستی می رسد رنگ می بازد و موضوعیت ندارد جنایتها را ماستمالی و به طور مطلق از آنها حمایت می کنند.
وقتی به کشور ما می رسند و انتخابات صددرصد آزاد برگزار می شود یک نفر را پیدا می کنند و حرف هایی را از دهنش می کشند و می گویند آزادی در ایران مخدوش شده است، اما وقتی به فلسطین می رسیم شعار آزادی وجود ندارد، برای مردم فلسطین آزادی و حقوق بشر معنا ندارد، شعار دموکراسی می دهند ولی وقتی چهل میلیون در آزادترین انتخابات تاریخ بشر شرکت می کنند می گویند دموکراسی نیست اما در فلسطین اجازه نمی دهند مردم سرنوشت خود را تعیین کنند.
دموکراسی وقتی به فلسطین می رسد پای حاکمیت جنایتکار صهیونیستی قربانی می شود، این رژیم از ناحیه قدرت های بزرگ مختار مطلق است و هر جنایت و فسادی را که انجام دهد در مصونیت بسر می برد. امروز رژیم غاصب صهیونیستی در هر جنایتی آزاد است.
برخی دولت های غربی و استکباری می روند صهیونیست ها را نفوذ می دهند و وقتی می خواهند هر قراردادی منعقد شود می گویند صهیونیست ها را به رسمیت بشناسید.

مقابله با صهیونیست ها امری انسانی و بشری است

مقابله با صهیونیست ها امری انسانی و بشری است. دیدید در جنگ 33روزه و22روزه در غزه چه کردند، چقدر انسان ها اعم از زن و مرد و پیر و کودک را قتل عام کردند. قریب سه سال است که مردم بی پناه و مظلوم غزه در محاصره هستند چرا صدای قدرت های مدعی حقوق بشر در نمی آید؟ آیا در غزه موضوع انسانیت و رعایت حقوق بشر مطرح نیست؟ در غزه بچه ها قطعه قطعه می شوند اما دولت های استکباری و حامی صهیونیزم با گستاخی می ایستند و از رفتار و اعمال خود دفاع می کنند. صهیونیست ها و حامیان آنان در غزه از هیچ جنایتی فروگذار نکردند حتی مکان های مذهبی را ویران کردند.
مبارزه با اندیشه صهیونیزم مبارزه ای انسانی و متعلق به جامعه بشری است. روز جهانی قدس روز ملی، اعتقادی و انسانی است. روز قدس نقطه اتحاد همیشه بشریت برای دفاع از کرامت و حقوق انسان هاست و آرمان قدس، آرمانی بشری است.

مردم اروپا و آمریکا نیز از صهیونیست ها بیزارند اما صهیونیست ها بر سرنوشت دولت های اروپایی و آمریکا مسلط هستند
حتی مردم اروپا و آمریکا از صهیونیست ها بیزارند و نسبت به آنان احساس تحقیر و تحمیل می کنند. پدیده صهیونیسم ساخته و پرداخته استکبار جهانی است. سردمداران استعماری جریان صهیونیسم را راه انداختند و به عنوان ابزار سلطه تقویت کردند اما اتفاقی که اینجا افتاد این بود که صهیونیست ها بر آنان مسلط شدند.
شکل گیری شبکه جهانی صهیونیسم باعث شد که صهیونیست ها بر سرنوشت دولت های اروپایی و آمریکا مسلط شوند. بسیاری از دولت های غربی به حمایت از صهیونیست ها متعهد هستند که این تعهد حتی در تبلیغات انتخاباتی آنان دیده می شود.
در برخی کشورهای اروپایی و آمریکا کسانی که می خواهند در انتخابات شرکت کنند و هنگام تبلیغات انتخاباتی به عنوان الزام باید متعهد شوند که از صهیونیست ها حمایت می کنند. شرط بدست آوردن مناصب کلیدی در این کشورها حمایت از صهیونیست هاست حتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باید در محفل صهیونیست ها حاضر شود و با حمایت از آنان رضایتشان را کسب کند.

صهیونیست ها نماد امپراتوری و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستی عصر ما هستند
برخی از مسئولان کشورهای اروپایی می گویند هر چقدر می خواهید علیه دولت ما شعار بدهید ما تحمل می کنیم اما علیه صهیونیست ها شعار ندهید و برخی از دولت های غربی رسماً به صهیونیست ها باج می دهند.
بسیاری از شرکت های بزرگ تا سرمایه دار و سهامدار صهیونیست نداشته باشند نمی توانند کار اقتصادی کنند و بسیاری از شرکت های صهیونیستی در این کشورها از مالیات معاف هستند.
بسیاری از رسانه ها، شرکت های فیلم سازی و انتشارات کتاب در سیطره و تسلط کامل صهیونیست هاست. صهیونیست ها نماد امپراتوری و سلطه بر جهان و نماد کامل نژادپرستی عصر ما هستند. صهیونیست ها کسانی هستند که جز برای حزب خود برای احدی احترام قائل نیستند حتی اگر رییس جمهور آمریکا باشد.

تنها راه نجات ، ایستادن در برابر شبکه فاسد صهیونیسم است
می خواهم بگویم عزیزان من ، با همت و ایستادگی و هوشمندی شما و تبعیت شما از امام و خط نورانی ولایت ، روز قدس به روز تجدید حیات ، تجدید عزت و عظمت و تجدید ارزش های الهی تبدیل شده است. امروز ملت ایران پرچمدار همه خوبی ها در جهان است و بدانید پرچمداری روز قدس یعنی پرچمداری همه ارزش های الهی و انسانی. یعنی پرچمداری توحید ، عدالت، صلح، دوستی و پرچمداری پاکی.
بدانید مبارزه برای آزادی فلسطین ، ضامن اقتدار وامنیت ملی و سرافرازی در جهان است. ایستادگی در برابر این رژیم یک وظیفه ملی ، انسانی و اسلامی است. دنیا بداند ملت ایران این پرچم سرافرازی را که در سایه ولایت بدست آورده است ، هرگز و هرگز بر زمین نخواهد گذاشت.
ملت های منطقه و ملت های آزاده جهان باید بدانند که تنها راه نجات واقعی ، ایستادن در برابر شبکه فاسد صهیونیسم جهانی است. این ایستادن، کلید چشیدن طعم استقلال و آزادی واقعی است و الا آنها اجازه نخواهند داد کسی طعم استقلال و آزادی را بچشد.

پیروزی نهایی ازآن ملت های آزاده و انقلابی و جبهه جهانی ضد صهیونیست است
من می خواهم بگویم خودتان را بسیج کنید و در هر کجای عالم که رد پای نفوذ صهیونیست ها را دیدید در برابرش بایستید و بدانید که به فضل الهی پیروزی نهایی ازآن ملت های آزاده و انقلابی و جبهه جهانی ضد صهیونیست است.
خطاب به برخی دولت های منطقه می گویم؛ شما از خشم ملت های خودتان نسبت به رژیم صهیونیستی اطلاع دارید، بدانید این رژیم رو به زوال است. خودتان را به آن پیوند نزنید و بدانید هر قدر به این جنایتکاران نزدیک شوید به همان اندازه از مردم خودتان دور می شوید و پایه های استقلال خودتان را سست می کنید. بیایید با مردم خودتان باشید ،این به نفع شماست. متاسفانه نام بعضی از شما در پای فهرست طولانی جنایات صهیونیستی در لبنان ، غزه و سرزمین فلسطین ثبت شده است. بیایید تلاش کنید ننگ همراهی با کثیف ترین جنایتکاران تاریخ بر پیشانی شما ثبت نشود. ما به شما علاقه مندیم این رژیم رفتنی است ، سرنوشت خودتان را به اینها گره نزنید.

دولت های جهان نباید منافع مردم خود را قربانی منافع صهیونیستها کنند

خطاب به دولت های مستقل جهان می گویم؛ نفوذ صهیونیست ها در هر بخشی از فرهنگ، سیاست و اقتصاد شما به منزله تضعیف استقلال شماست و رویه صهیونیست ها نشان داد هر جا که نفوذ کردند دست از دسیسه های خود برنخواهند داشت.
یک استاد دانشگاه آمریکا ماجرای استخدام یک صهیونیست را بیان کرد که بر اساس آن این فرد با به قدرت رسیدن، همه استادان مستقل را از کار برکنار کرد و صهیونیست ها را به جای آنان نشاند.
دولت های جهان نباید منافع مردم خود را قربانی منافع صهیونیستها کنند. منافع خود را با تن دادن به قراردادهای ننگین به نفع صهیونیست ها تضییع نکنید.

امروز رژیم صهیونیستی رو به افول است
خطاب به دولت های حامی رژیم صهیونیستی نیز می گویم؛ عمر این رژیم به پایان رسیده است و دست صهیونیست ها برای ملت ها رو شده و نقشه های آنها افشا شده و دوران اشغالگری و تجاوز به پایان رسیده است.
هزینه های سنگین رژیم صهیونیستی برای مقابله با ملت های بیدار و مردم فلسطین نمونه ای از شکست صهیونیست ها است. هزینه یک میلیون دلاری برای تخریب یک منزل 5 هزار دلاری نمونه ای از افول رژیم صهیونیستی است رژیمی که قصد داشت حاکمیت خود را از نیل تا فرات گسترش دهد امروزه برای حفظ امنیت خود به دیوارکشی روی آورده است؛ این خود نشان می دهد فلسفه تأسیس آنها بر باد رفته است.
شما که برای توزیع پنیر رفراندوم برگزار می کنید چرا در این باره به همه پرسی رجوع نمی کنید که آیا ملت شما حاضرند مالیات بدهند، تحت سلطه رژیم صهیونیستی باشند و از حقوق آنها برای رژیم صهیونیستی استفاده شود؟ رژیم صهیونیستی از بین رفتنی است و دولت ها نباید سرنوشت خود را به رژیمی که اگر هزار سال هم از عمر آن بگذرد، رسمیت نخواهد یافت؛ گره بزنند.

هر طرحی که حق ملت فلسطین را تأمین نکند بی شک به زباله دان تاریخ خواهد پیوست
طرح جدیدی درباره مساله فلسطین می خواهند اجرا کنند. اگر این طرح حق ملت فلسطین را تأمین نکند بی شک به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.
جمهوری اسلامی ایران برای حل مسأله فلسطین آمادگی دارد. ما برای این منظور راه حل انسانی داریم و آن اینکه آوارگان فلسطینی به خانه و کاشانه خود برگردند و ملت فلسطین خود درباره سرنوشتشان تصمیم بگیرند.
ملت فلسطین بداند دشمن قصد دارد میان آنها تفرقه بیندازد و اندیشه مقاومت را از بین ببرد اما مجاهدان فی سبیل الله و ملت ایران همواره با شما بوده اند و خواهد بود.

دبیرکل سازمان ملل متحد باید گزارش جنایات رژیم صهیونیستی را منتشر کند
دبیرکل سازمان ملل متحد باید گزارش جنایات رژیم صهیونیستی را منتشر کند تا جهانیان با چهره واقعی این رژیم بیشتر آشنا شوند.
اما خطاب به ملت ایران نیز می گویم؛ حضور تاریخی شما در انتخابات دشمنان صهیونیستی را به خشم آورده است و با دسیسه و سر و صدا و با جمع کردن عده ای تلاش می کنند عظمت کار شما را کمرنگ جلوه دهند و برای این منظور سناریوهای زیادی تهیه کرده اند تا عظمتی را که ملت ایران آفریده مخدوش کنند.
شنیده ام قصد دارند عده ای را هنگام حضورم در سازمان ملل متحد جمع کنند تا سر و صدا به راه بیندازند اما بدانند این اقدامات حرکاتی مذبوحانه است و دوران آن به سر رسیده است و این اقدامات نزد مردم ما پشیزی ارزش ندارد.

ملت ایران پرچم عزت، شرف و آزادگی را هرگز بر زمین نخواهد گذاشت
ملت ایران امروز بار دیگر با تجمع پرشکوه در تهران و همه شهرها تأکید کردند که پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده، زنده و پاینده اند.
ایران پایگاه آرمان های عدالتخواهی، مقابله با ظالمان، اخلاق، پاکی و معنویت است. دنیا بداند ملت ایران پرچم عزت، شرف و آزادگی را که برافراشته است هرگز بر زمین نخواهد گذاشت.
سلام خدا بر امام و شهیدان ‌و ایثارگران، سلام خدا بر ملت بزرگ ایران و رهبر هوشمند آن و سلام خدا بر شما روزه‌داران و مومنان.
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته