اسرائیلیاتی برای روز جهانی قدس
ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٦ : توسط : حسینی

سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی همزمان با دعوت برای کمرنگ کردن روز جهانی قدس و ایجاد تنش در این راهپیمایی ضد صهیونیستی، مردم مظلوم فلسطین را تروریست خطاب نموده و بر سنی بودن آنها تاکید کرد.
این سایت با ادعای اینکه روز جهانی قدس، جبهه ای برای مخالفت با جمهوری اسلامی است، از عناصر ضدانقلاب خواست به جای مرگ بر اسرائیل، شعارهای صهیونیستی نظیر «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» و «مردم چرا نشستین، ایران شده فلسطین» سر دهند.
وزارت خارجه رژیم اشغالگر قدس با تروریست و افراطی توصیف کردن دولت مردمی حماس تاکید کرد: مردم فلسطین سنی هستند و رهبری آنها در دست گروه های وابسته به عربستان سعودی و سلفی ها می باشد.
صهیونیست ها در اثنای هجوم وحشیانه به غزه و مقاومت جانانه و مظلومانه ملت فلسطین هم برای کاستن از حمایت ملت ایران از ملت فلسطین به دروغ ادعا کردند سران حماس از یزید در برابر امام حسین دفاع می کنند(!) ادعایی که تکذیب شد و اساسا چنین اظهاراتی از سوی کسی مطرح نشده بود. صهیونیست ها و سازمان جاسوسی آن از طریق سایت گویانیوز شایعه مذکور را انتشار داده بودند. روز جهانی قدس روز ماتم و عزا برای رژیم اشغالگر قدس است و آنها تلاش می کنند با هر اقدام فریبکارانه ای که شده، از شکوه این مراسم جهانی بکاهند.
وزارت خارجه اسرائیل همچنین از قول شیخ مطرود از جانب حضرت امام خمینی(ره) مدعی شد جمهوری اسلامی مشروعیت ندارد.
ایجاد اختلاف در جبهه های مقاومت و ضربه به آنها از درون، شگرد دیرینه ای است که سازمانهای جاسوسی اینتلیجنس سرویس، موساد و سیا از آن پیروی می کنند. پیش از این، کروبی خواستار گروکشی در راهپیمایی روز جهانی قدس شده بود که پس از آگاهی از خبط خود، اقدام به حذف جملات مذکور از اظهاراتش در سحام نیوز کرد. در عین حال گروهک منافقین و برخی گروهک های مشابه خواستار حاشیه سازی در راهپیمایی میلیونی ملت ایران شده اند.