رژیم صهیونیستی: شرم آور است ما را متهم به جنایات جنگی می کنند!!
ساعت ٧:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٦ : توسط : حسینی

گزارش ناقص گروه تحقیقاتی سازمان ملل درباره «ارتکاب جنایات جنگی» از سوی رژیم صهیونیستی در جنگ 22روزه غزه، خشم مقامات این رژیم را برانگیخت.
رژیم صهیونیستی که پیش از این اعلام کرده بود با ریچارد گلدستون قاضی یهودی پرونده (تبعه آفریقای جنوبی) همکاری نمی کند و به اتهامات پاسخ نخواهد داد، گزارش ارائه شده را غرض آلود و شرم آور خواند. قاضی گلدستون 3 ماه به رژیم صهیونیستی برای پاسخ به اتهامات مهلت داده و در غیر این صورت پرونده جنایات جنگی مذکور به دادگاه لاهه ارسال خواهد شد.
در گزارش کمیسیون گلدستون با وجود احتیاط فراوان و نادیده گرفتن بسیاری از جنایات صهیونیست ها آمده است «شواهدی در دست است که نشان می دهد نیروهای اسرائیلی در جریان عملیات در نوار غزه، با زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی حقوق بشر، به عملیاتی دست زده اند که جنایت جنگی محسوب می گردد و حتی به مرز جنایت علیه بشریت نزدیک می گردد. اسرائیل اقداماتی در راستای محروم ساختن اهالی غزه از اشتغال، سکونت، آبرسانی، آمد و شد آزاد و ورود و خروج از آن سرزمین انجام داده و حق آنها برای شکایت به دادگاه را محدود ساخته که همه اینها ممکن است جنایت ضد بشریت محسوب گردد.»
در گزارش مذکور همچنین تاکید شده که نظامیان رژیم صهیونیستی با ویران کردن خانه ها، کارخانه ها، چاههای آب، مدارس، بیمارستان ها، ادارات و ساختمان های عمومی و محاصره کامل غزه به جنایت عمومی دست زده است.
رژیم صهیونیستی در جریان جنگ 22روزه و در مقابل چشم های ناظر میلیاردها انسان در دنیا، از انواع سلاح های ممنوعه بر علیه شهروندان بی دفاع غزه استفاده کرد و مانع از ارسال غذا و دارو به این منطقه که برای 18ماه در محاصره کامل به سر می برد، شد. اغلب کشته شدگان فلسطینی این جنایت، کودکان و زنان بودند. حتی مراکز وابسته به صلیب سرخ جهانی و سازمان ملل نیز از حملات صهیونیست ها در امان نماندند. اما با وجود همه این وحشی گری ها، اسرائیل نتوانست هیچ یک از اهداف مورد نظر خود را در زمینه نابودی حماس یا توقف حملات موشکی مبارزان فلسطینی عملی سازد و دومین شکست برای این رژیم- پس از شکست در جنگ 33روزه با حزب الله لبنان- رقم خورد.